Поліція Закарпаття затримала організаторів схеми, за якою військовозобов'язаних до кордону перевозили за прихованою подвійною стінкою автомобіля

Так, в прикордонному селі Вилок правоохоронці зупинили для перевірки автомобіль «Mercedes Sprinter», за кермом якого перебував 63-річний житель села Шаланки. У вантажному відсіку даного транспортного засобу було виявлено спеціально обладнану подвійну стінку, за якою переховувалися 8 чоловіків з різних регіонів України. Останніх водій, який є учасником злочинної схеми, мав доставити до лінії кордону з Угорщиною.
Оперативники поліції, використовуючи можливості відділу кримінального аналізу, провели ряд заходів та встановили іншого спільника – 45-річного односельця затриманого фігуранта. Саме він поселяв клієнтів у себе вдома, де вони перебували до моменту відправки.
За оперативними даними кожному з чоловіків такі послуги коштували від 8 до 10 тисяч доларів.
Поліція провела обшуки за місцем проживання обох зловмисників. 63 та 45-річних підозрюваних слідчі затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. У справі тривають слідчі дії та оперативні заходи, для встановлення можливих спільників затриманих.
За скоєне зловмисникам загрожує до 9 років ув’язнення. Процесуальне керівництво у справі здійснює Закарпатська обласна прокуратура.
До теми
- Понад 10 тисяч водіїв вже оштрафували закарпатські патрульні за перевищення швидкості
- У парку біля УжНУ з’явилася гойдалка з краєвидом на місто
- Повідомлено про підозру закарпатцю, який жорстоко вбив сусідського собаку
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу правопорушників
- Поліцейські Берегова затримали неповнолітнього рецидивіста, який вийшов із зали суду та вчинив черговий злочин
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинув чоловік, ще один - поранений: деталі від поліції
- Прикував дружину ланцюгом та утримував в неволі понад 10 днів: поліція Іршави повідомила про підозру зловмиснику
- На Закарпатті за незаконний видобуток мінеральних вод зі збитками понад 644 млн грн судитимуть директора санаторію та його заступника
- Нацгвардійці й «Авіатор» подарували концерт студентам Академії культури і мистецтв, військовим і переселенцям в Ужгороді
- Скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Мукачівщини, який підозрюється в умисному вбивстві неповнолітнього
- Прикордонники знову виявили потопельника у Тисі: це вже 46-й випадок
- В Ужгороді та Мукачеві відновив роботу велопатруль
- Поліція Міжгір’я розслідує смертельну аварію у селі Сойми – загинув велосипедист
- В Ужгороді поліція затримала зловмисницю за фейкове замінування торговельного центру
- СБУ ліквідувала канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон на Закарпатті
- Через спробу контрабанди цигарок закарпатець позбувся BMW X5
- Поліція Закарпаття затримала зловмисника, причетного до організації та утримання масштабної нарколабораторії на Мукачівщині
- 15 000 доларів за незаконне переправлення чоловіків через кордон - судитимуть двох закарпатців
- В Ужгороді патрульні притягнули до відповідальності водія, позбавленого права керування
- Нетверезе кермування: 280 водіїв Закарпаття вже заплатили за свою безпечність
До цієї новини немає коментарів