Поліція Закарпаття розшукала зловмисника, який скоїв смертельну ДТП та втік за межі області

Поліцейські Закарпаття у співпраці з колегами зі Львівщини оперативно розшукали та затримали 52-річного жителя Мукачівщини, який скоїв наїзд на жінку-пішохода і залишив місце автопригоди. За скоєне йому загрожує до 8 років ув’язнення
Вранці 20 листопада до поліції надійшло повідомлення про те, що у селищі Воловець на узбіччі дороги було виявлено жінку без ознак життя.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група Відділення поліції № 2 Мукачівського районного управління та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Правоохоронці провели невідкладні слідчі дії та з’ясували, що жінка загинула внаслідок ДТП.
За результатами проведення першочергових заходів вдалося встановити, що 56-річна жінка рухалася узбіччям дороги. Наїзд на неї було скоєно вантажним авто, водій якого залишив місце ДТП. За даними відділу кримінального аналізу та системи відеоспостереження «Безпечне Закарпаття» вдалося встановити, що зловмисник встиг покинути межі Закарпатської області.

Поліцейські передали орієнтування колегам зі Львівщини. Останні розшукали транспортний засіб із характерними для ДТП пошкодженнями в селі Коростів Стрийського району.
З’ясувалося, що до ДТП причетний 51-річний житель Мукачівського району, водій «Mercedes-Benz Actros». Фігуранта затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання.
За даним фактом слідчі ГУНП в Закарпатській області внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 та ч. 1 ст. 135 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті особи та залишення в небезпеці.
У справі триває досудове розслідування. За скоєне водію загрожує до восьми років позбавлення волі.
До теми
- Із полону сьогодні повернувся військовий, який після вимушеного переїзду з Донеччини жив на Закарпатті
- Фіктивний туберкульоз за $3000: на Закарпатті викрито масштабну медичну корупцію
- В Ужгороді відкриється виставка Романа Пилипа «Вертикалі»
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми
- На Драгобраті гірські рятувальники допомогли сноубордистам, які заблукали
- У Берегові судитимуть ексчиновника міськради, який незаконно «віддав» землі лісфонду під приватизацію
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- Прикордонника Чопського загону відзначили державною нагородою
- Гірські рятувальники транспортували травмованого лижника зі схилу гори Красія
- «Від конкурсу до виставки: “Мій Ужгород” у світлинах закарпатських фотографів»
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- У Виноградові прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у справі щодо завищення ціни при закупівлі житла для дитячого будинку сімейного типу
- Прокуратура повідомила про підозру екскерівнику Берегівського надлісництва, який організував знищення дубів у лісництві на 1,6 млн грн
- На Закарпатті СБУ викрила ще трьох агітаторів рашизму
- На Мукачівщині прокуратура повідомила про підозру жінці, яка шляхом шахрайства оформила на рідну матір близько 20 кредитів
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- У Виноградові судитимуть депутата міськради за самовільне захоплення землі в лісфонді

До цієї новини немає коментарів