Понад 14 тисяч доларів за переправлення військовозобов’язаних: на Берегівщині судитимуть депутата міської ради та його спільника

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо депутата Берегівської міської ради та місцевого мешканця за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 332 КК України).
Як повідомив процесуальний прокурор Артем Іванов, обвинувачений депутат налагодив схему незаконного перетину держрубежу громадянами призовного віку. Знайшовши «клієнтів», він координував їх подальші дії для успішної реалізації плану.
Зокрема, надавав вказівки щодо поселення чоловіків у готель на території Берегова та повідомляв про час і спосіб майбутнього переправлення. На заздалегідь узгодженому місці громадян чекав спільник депутата і на автомобілі відвозив до прикордонних територій. Вартість таких «послуг» складала 7000 доларів США з особи. У липні цього року депутата викрили на одержанні понад 14 тисяч доларів США. Це – оплата за переправлення двох громадян, яке фігурант організував напередодні. Тоді групу чоловіків на гумовому човні переправили з території Берегівщини до Угорщини. Розгляд справи триває в Берегівському районному суді.
До теми
- Поліція Міжгір’я розслідує аварію, у якій травмувався неповнолітній мотоцикліст
- Закарпаття: на перевізника складено матеріали за порушення під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень
- Гірські рятувальники Рахівщини допомогли двом туристам, які заблукали в горах
- Поїзди Кошице — Мукачево у серпні та вересні тимчасово скоротять маршрут: у які дати діятимуть обмеження
- За тиждень на Закарпатті патрульні виявили 13 водіїв у стані сп’яніння
- Рятувальники Рахівщини надали допомогу туристу з Рівного, якому стало зле в Карпатах
- Неіснуючі акумулятори, сонячні панелі та Starlink: ужгородку засудили за шахрайство
- Понад 60 пожеж на сміттєзвалищах ліквідували вогнеборці Закарпаття від початку року
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця
- Тячівські рятувальники відшукали заблукалу туристку з Києва в районі карстової печери
- На кордоні з Угорщиною серед гуманітарної допомоги виявили кросівки PUMA на майже мільйон гривень
- На Закарпатті ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити 4,5 млн грн за незаконну рубку дерев у Свидовці
- Прокуратура в апеляції стягнула 2,6 млн грн за незаконну рубку в Ужанському національному парку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- На Рахівщині 20-річного хлопця госпіталізували після укусу змії
- На Свалявщині 5-річна дитина отримала опіки окропом
- На Закарпатті виявили низку порушень під час пасажирських перевезень
- В Ужгороді на «Авангарді» відбудеться великий футбольний фестиваль «Талантікос»: як долучитися
- Як безпечно їздити на велосипеді та самокаті: закарпатські поліцейські навчали дітей

До цієї новини немає коментарів