Понад 3 млн громадян та 1,4 млн транспортних засобів перетнули кордон на Закарпатті із початку року

Пасажиро- і вантажопотік у зоні діяльності Закарпатської митниці, у порівнянні з минулорічними показниками, дещо зменшився.
За січень-серпень 2024 року загальна кількість оформлених та пропущених транспортних засобів, що перетнули митний кордон України в зоні діяльності Закарпатської митниці, становила 1,4 млн одиниць (торік – 1,7 млн т/з).
Із них: 15,8 тисяч – пасажирських залізничних вагонів, 304 тисячі – залізничних вантажних вагонів, 678 тисяч – легкових автомобілів, 23,6 тисяч – автобусів, 194 тисячі – вантажних автомобілів, 41 – повітряне судно, 176,7 тисяч – інших транспортних засобів, оформлено та пропущено 12 462 тисячі тонн вантажів.
Аналіз динаміки цьогорічного транспортного потоку вказує на тенденцію до зменшення кількості транспортних засобів, які перетинали митний кордон України в зоні діяльності митниці, у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, на 335 тисяч одиниць.
До теми
- Завтра розпочинається Петрів піст: як тримати його правильно?
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Сьогодні — Свята Трійця: що варто знати про Зелені Свята
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- У Карпатах пильнує не лише прикордонна служба
- Діти з Маріуполя, що знайшли дім в Ужгороді, стали національними символами надії
- Ветеранський простір «Вдома»: підтримка для тих, хто пройшов війну
- Український природний рекорд! На Закарпатті зафіксували найвищу в Європі дуґласію тисолисту
- Програма активностей на літо в межах проєкту «Зелені скарби Карпат» від ГО «Щасливі діти»
- Працівники Ужанського нацпарку облаштували готелі для бджіл
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті зросла захворюваність на ГРВІ
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
До цієї новини немає коментарів