«Автошкола у смартфоні». Ужгородців запрошують на безкоштовний онлайн-курс ПДР

Про це повідомляють організатори — мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр. У команді кажуть: на курсі можна опанувати основні теоретичні аспекти правил дорожнього руху, експлуатації транспортних засобів, основ безпеки руху та надання домедичної допомоги.
Формат навчання загалом не відрізнятиметься від викладання у звичайних автошколах — правил дорожнього руху тут навчають викладачі з багаторічним досвідом.
«Ці курси — майже автошкола, але у смартфоні. Онлайн-формат дозволяє навчатися з будь-якого куточку України чи світу — вам не потрібно витрачати кошти та час на навчання у автошколі», — ділиться керівниця онлайн-платформи Вікторія Захарова.
Зареєструватися на курс можна за цим посиланням. Після завершення навчання учасники зможуть самостійно зареєструватися на складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.
Довідка
Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.
До теми
- 1687 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Закарпаття та Житомирщина: обмін досвідом у соціальній сфері
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- Вакцинація, амбулаторне лікування та співпраця з громадами: що допомагає і що гальмує боротьбу з туберкульозом та ВІЛ на Закарпатті
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 114 роботодавців області
- На Закарпаття релокують кілька навчальних закладів із Донеччини
- Уряд розширив можливості для надання статусу дитини, яка постраждала від війни
- Сьогодні на Закарпатті починають діяти оновлені критерії для надання статусу критичності підприємствам. Яка головна новація?
- 45 заявок надійшло цьогоріч на обласний конкурс стартапів
- За 7 місяців 2025 року Закарпаття спрямувало на закупівлю БПЛА, РЕБів та інших засобів оборони близько 378 млн грн
- Закарпаття отримає від ЄС майже 716 тис. євро гранту для підвищення ефективності надання допомоги в гірських районах
- Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року
- Уряд розширив доступ до безоплатної стоматологічної допомоги для військових-іноземців та осіб, звільнених із полону
- Оприлюднено постанову про виїзд за кордон чоловіків 18-22 років
- Понад 1200 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- 4 кандидатів успішно пройшли співбесіду на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у межах чергового етапу відбору на Закарпатті
- Мирослав Пацкан: втечі від мобілізації є загрозою довіри до правоохоронної системи регіону
- 539 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- Вакцинація новонароджених, ситуація з туберкульозом і ВІЛ - ключові теми обговорили в ОВА
- У Києві обговорили Національну програму шани Захисників: долучилося й Закарпаття
До цієї новини немає коментарів