Завтра в Ужгороді – благодійний марафон на підтримку ЗСУ

Завтра в Ужгороді – благодійний марафон на підтримку ЗСУ
Про це інформує міська рада.

 

В Ужгороді відбудеться благодійний захід для підтримки ЗСУ: у неділю, 12 травня, всіх охочих чекають на Krayna Uzhhorod Marathon. Головна мета марафону – залучення коштів на підтримку військових.

Деталі благодійного заходу обговорили на зустрічі заступник міського голови Євген Плавайко, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук та засновник бренду Krayna, власник Yabryk Manegement Group Василь Ябрик, представники Uzhhorod Running Club Богдан Попадич та Уляна Кононенко.

Як зазначалося, вперше в Ужгороді відбудеться повний марафон – на 42,195 км. Крім того, охочі можуть спробувати свої сили на півмарафон 21,1 км, забіг «Десятка», естафета 4 по 5,25 км та благодійний забіг на 1 км. Наразі зареєструвалися близько 700 учасників із різних куточків України, а також з-за кордону – Угорщини, Великобританії та Фінляндії.

Маршрут марафону складатиметься із 4 кіл у центральній частині міста, для цього частково перекриють рух для авто (схему перекриття руху додаємо). Учасники матимуть доступ до пітстопів та пунктів регідратації на дистанції.

На кожного учасника заходу чекає стартові та фінішні пакети, після завершення всі отримають подарунки від парнерів забігу.

Реєстрація вже завершена, однак у день марафону можна буде зареєструватися на благодійний забіг 1 км.

Організатори заходу: ГО «Крайна Ужгород Марафон», ГО «Ужгородський біговий клуб», управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

 

 

11 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів