Ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин запрошують долучитися до програми з навчання та працевлаштування «Разом»

Ця програма дасть можливість опанувати новий фах та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій і підтримки їхніх близьких.
Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. «Укренерго» запрошує до співпраці насамперед мешканців невеликих міст та сіл – населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей. Після завершення курсу учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.
До того ж для участі в програмі не потрібно мати профільну освіту, знання з питань енергетики, досвіду роботи. Головне – бажання навчатися та працювати.
Учасникам програми пропонують:
офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;
освітню програму, затверджену МОН;
безоплатний курс навчання тривалістю у 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниці.
Упродовж 3 тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, після чого на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня.
Опановуючи нову професію за фахом «електромонтер / електромонтерка з обслуговування підстанцій», ви навчитеся:
обслуговуванню обладнання електропідстанції;
забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура тощо);
контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;
діагностиці й усуненню несправностей у роботі обладнання мережі;
впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.
Заявки на участь у програмі можна подавати до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.
Усі деталі програми на сайті за посиланням https://ua.energy/together.html.
До теми
- Із наступного тижня Укрзалізниця запускає додатковий поїзд із Закарпаття на Львівщину
- УжНУ оновив правила прийому до вишу у 2025 році
- До 31 липня триває військовий облік призовників - потрібно пройти ідентифікацію та оновити персональні дані
- Закарпатців попереджають про різке погіршення погоди
- Знай свої права: що потрібно врахувати при купівлі мобільного телефону
- ГО «Культурна платформа Закарпаття» у партнерстві з ЮНЕСКО в Україні оголошує Конкурс проєктів про культуру та соціальну згуртованість
- Укрзалізниця розширює перелік поїздів з жіночими купе: 8 із них курсують на Закарпаття
- Керівник ТОВ "Закарпаттяенергозбут" Юрій Федько – про нові стандарти електричної напруги
- Грант для ветеранів та другого з подружжя: як отримати?
- До уваги водіїв! Запроваджені сезонні обмеження руху
- В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх котів і собак від сказу
- До 1,6 мільйона гривень на ветеранський бізнес — стартує грантова програма «Варто РОБИти СВОЄ 2.0»
- Оновлено контакти позаштатних гарячих ліній в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області
- Чи потрібен дозвіл батька, якщо дитина їде за кордон з мамою по біометрії?
- Закарпатців та гостей краю попереджають про надзвичайну та високу пожежну небезпеку сьогодні
- Військова служба за контрактом – вільний вибір, що гарантує кар’єрне зростання та надійне майбутнє
- Захистіть свої права – завтра для закарпатців працюватиме гаряча лінія з питань захисту прав споживачів
- Закарпатські патрульні нагадують про максимально дозволену швидкість руху
- Звільнення мобілізованого працівника: що потрібно знати?
- Із 23 по 25 червня на Закарпатті – надзвичайна пожежна небезпека
До цієї новини немає коментарів