Поліція Ужгородщини розслідує смертельну аварію, яка сталася сьогодні неподалік села Глибоке

Внаслідок аварії одна людина загинула, ще двох з травмами різного ступеня важкості госпіталізували.
12 лютого, близько 8-ї ранку, до поліції надійшло повідомлення про ДТП із травмованими на трасі М-06 неподалік села Глибоке Ужгородського району.
На місце події одразу ж виїхали співробітники відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції. Правоохоронці провели першочергові слідчі дії та з’ясували попередні обставини аварії. Встановлено, що 38-річний водій “Volkswagen”, рухаючись трасою М-06 в напрямку міста Ужгород, біля села Глибоке виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з позашляховиком “Jeep”, який рухався назустріч.

Внаслідок зіткнення обидва водії та пасажир “Volkswagen” отримали травми різного ступеня важкості і їх госпіталізували до лікарні. Водій легкової автівки, від отриманих травм, у медзакладі помер.

Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Завтра, 6 лютого, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Олександра Шугара
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- Допомога, що рятує та лікує: Ужгородська лікарня отримала 26 багатофункціональних ліжок
- «Від конкурсу до виставки: “Мій Ужгород” у світлинах закарпатських фотографів»
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- У четвер, 5 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Бриньком
- Вчена рада УжНУ розглянула питання можливого об'єднання з Мукачівським державним університетом
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах
- Сучасне УЗД без кордонів: Ужгородська міська лікарня долучилася до міжнародного медичного проєкту ЄС
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 334 постанови за перевищення дозволеної швидкості
- «Володимир Микита. In memoriam» – Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького запрошує сьогодні на відкриття виставки
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим 27-річним захисником – сержантом Нацгвардії Василем Фрінцком
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля
- Юридична підтримка родин в Ужгороді: у межах програми Roma Response відбулася консультаційна зустріч
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- Розпочинається прийом творів на VІIІ Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея

До цієї новини немає коментарів