Британський підприємець приховав від закарпатських митників 4,3 тис. одиниць нового одягу та взуття

На митному посту «Дякове», що на українсько-румунському кордоні, закарпатські митники виявили прихований новий одяг з етикетками, серед заявленого у декларації секонд хенду. Про цей факт ми інформували 2-го січня 2023 року.
Отже, з території Румунії, в напрямку «В’їзд в Україну» заїхала вантажівка, з імпортним товаром. Згідно наданих товаросупровідних документів, через митний кордон України переміщувався «Секонд хенд – одяг та взуття несортований VG », у кількості 120 вантажних місць (мішків), вагою понад 17,5 тонн і заявленою вартістю майже 19,5 тис. фунтів стерлінгів. Усі пломби від відправника були цілими, без видимих слідів пошкодження. Нагадаємо, товар прямував з Великобританії на адресу одного з львівських підприємств.
Однак, під час проведення контролю та повного митного огляду товару з його вивантаженням, перерахунком та ідентифікацією, інспектори Закарпатської митниці встановили, що у вантажному відсіку напівпричепу крім біг-бегів із секонд хендом, виявлено 8 мішків із новим товаром - одяг, взуття, сумки, окуляри та галантерея різних іноземних торгових марок, загальною кількістю 4345 одиниць.
Оскільки такі дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю та подання неправдивих відомостей у товаросупровідних документах на товар, що утруднює визначення його митної вартості, то на директора британського підприємства складено адмінпротокол за порушення митних правил за ст.483 ч.1 Митного кодексу України.
Санкція статті передбачає накладення штрафу від 50 до 100 відсотків вартості товару - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів. Точну вартість визначить спеціаліст-експерт.
До теми
- Потрапив на «митний» гачок: водій автобуса переміщував у термосумках дороговартістні інноваційні медпрепарати
- До Ужгорода завітає з концертом Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- Поліцейські Берегівщини повідомили про підозру архітектору, причетному до умисного пошкодження пам’ятки архітектури національного значення
- Понад 18 млн грн уже стягнули до бюджету за митні правопорушення на Закарпатті у 2025 році
- Пішки з контрабандою: закарпатця затримали з культурними цінностями у рюкзаку
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники вилучили предмети правопорушення на понад мільйон гривень
- На Закарпатській митниці задокументували 386 протоколів на понад 131 мільйон гривень
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- Під час сьогоднішнього обміну з російського полону в Україну вдалося повернути ще трьох захисників-закарпатців
- Міжнародні фахівці проінспектували безпеку кордонів України з ЄС та здатність ефективно протидіяти загрозам
- У рідне село після російського полону повернулися двоє військових із Рахівщини
- 27 вагонів підробки: закарпатські митники зупинили схему фіктивного експорту на мільйони
- На Закарпатті відбудеться 2-ий щорічний «ECO FILM FESTIVAL by CHYSTO. DE?!»
- На Закарпатті відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- «Карпатський скульптурний шлях» - на Закарпатті триває Міжнародний скульптурний симпозіум
- У Сваляві на всеукраїнській конференції обговорюють інклюзивний туризм та відновлення економіки
- Закарпаття приєдналося до загальнонаціональної акції вшанування наймолодших жертв війни
- Як громадам знайти партнерів і залучити міжнародну підтримку: три інструменти для місцевого розвитку
- На Закарпатті відбувся ще один реабілітаційний захід для ветеранів війни
До цієї новини немає коментарів