Ігор Кріль протягом двох днів передумав підтримувати коаліцію між Регіонами і "нашоукраїнцями"

Як повідомив сайт з Мукачева: „Нині слід приймати рішення, які йтимуть на користь країні” Народний депутат України, „нашоукраїнець” Ігор Кріль прокоментував коаліційний процес у парламенті

 

— Переговори по створенню парламентської коаліції, які вже понад 2 місяці тривають у Києві, вже набили оскомину не тільки політикам, а в першу чергу громадянам, які чекають, що влада працюватиме. Це не може не хвилювати й Закарпатську обласну організацію партії „Народний Союз Наша Україна”. У суботу, 17 червня, відбулося засідання Ради ЗОО НСНУ, яка у відвертій дискусії обговорила суспільно-політичну ситуацію в державі та ухвалила відповідну заяву з цього приводу. Зійшлися на спільному — слід вже закінчити виборчі перегони і створити дієздатну коаліцію, яка буде відповідати за ситуацію в державі, займаючись економікою.

Зараз важливо приймати рішення. Навіть якщо вони помилкові, їх можна буде виправити. Бо вже нині країна багато втратила від того, що немає кому приймати рішення. Тому треба негайно створити коаліцію.

Якщо ми патріоти своєї країни і хочемо, щоб Україна жила і розвивалася, слід забути давні образи і приймати ті рішення, які йтимуть на користь усій країні, а не окремим політикам, партіям чи областям.

Керується такою позицією, як на мене, й Президент Віктор Ющенко. Він справедливо зауважує, що суб’єктами коаліційного процесу є парламентські партії та їхні лідери, а не глава держави. Президент правильно чинить, що не втручається у процес і вимагає від політиків самим визначитися з форматом коаліції.

Закарпатська „Наша Україна” закликає політиків забути колишні образи, втамувати свій внутрішній стан невдоволення заради країни та її економічного розвитку.

У середу, 21 червня, після засідання Верховної Ради Ігор Кріль додав, що нині на фінішну пряму вийшли переговори по створення демократичної коаліції у складі Блоку „Наша Україна”, БЮТ та СПУ. Відповідні рішення про входження до такої коаліції повинні ухвалити керівні органи Блоків та Соцпартії і депутатські фракції цих політичних сил. Опісля мають відбутися загальні збори коаліції, у яких повинні взяти участь депутати — члени фракцій, які прийняли рішення про об’єднання. Саме на цих зборах і має бути ухвалене остаточне рішення про створення парламентсько-урядової коаліції, персональні підписи під яким повинні постави не менше, ніж 226 депутатів.

 

21 червня 2006р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів