Більше тисячі нових електронних сигарет намагалися пронести через митний кордон дві закарпатки

На митному посту «Вилок», що на українсько-угорському кордоні, митники упередили незаконне переміщення товару.
Учора ввечері, 18 листопада, у пішохідну смугу зайшли дві жінки 32-ох та 36-ти років, жительки Закарпатської області, котрі поверталися з Угорщини. Обидві для проходження митного контролю обрали «зелений коридор», що передбачає переміщення товарів, які не потребують обов’язкового декларування. Про відсутність у них будь-яких товарів для письмового декларування, жінки повідомили інспекторам митниці і при усному опитуванні. Проте, під час огляду особистих речей закарпаток, митники виявили у них незаявлений товар - нові електронні сигарети іноземного виробництва. У поліетиленових пакетах в однієї жінки було 510 штук, у іншої - 540 штук пристроїв. Орієнтовна вартість товару сягає понад 300 тис грн., а точну - визначить спеціаліст-експерт.
Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 2 ст.471 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами). Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі 30% вартості незадекларованих товарів. На обох порушниць складено протокол, а товар вилучено. Справу розглядатиме Закарпатська митниця.
До теми
- «Чому сусідам не вимикають світло?» - роз'яснення від закарпатських енергетиків
- На Закарпатті відкрили новий інклюзивний дитячий спортивний майданчик
- БЕБ викрило контрабанду під виглядом гуманітарки: на Закарпатті вилучено понад 36 тисяч пачок сигарет
- Мирослав Білецький вручив державні нагороди рідним полеглих військових
- В Україну – коліями: на кордоні з Угорщиною затримали іноземця
- Чернівчанин віз зі Швейцарії дві торби «яблук» на мільйон гривень
- Понад 600 учасників взяли участь у «Діалозі влади та бізнесу» щодо нових правил визначення критично важливих підприємств
- На Закарпатті пройшов традиційний Парад Миколайчиків
- Міжнародна співпраця у дії: закарпатські митники поділились досвідом з іноземними правоохоронцями
- Навчальний центр дошкільної підготовки ромських дітей отримав нові підручники та навчальні матеріали в межах освітнього проекту
- У Чопському прикордонному загоні представили нового керівника
- Ділянка на 1,6 тис. кв.м, будинок в 330 кв.м і коштовна автівка 2024 року випуску: НАЗК виявило незаконні активи на 23 млн грн у закарпатського митника
- Закарпатські митники зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
- Академія безпекових амбасадорів – новий проєкт для підлітків в Ужгороді
- На Ужгородщині відкрили Будинок підтриманого проживання для осіб з інвалідністю
- На Закарпатті директор лісового підприємства намагався незаконно експортувати до Румунії іншу партію лісопродукції
- 20 психологинь і психотерапевток із Закарпаття, Одеси та Херсона пройшли у Братиславі триденний інтенсив із наративно-експозиційної терапії (NET)
- На Закарпатті триває дводенний захід «Професійна освіта – крок назустріч до рівних можливостей»
- Прикордонника Мукачівського загону відзначили державною нагородою
- Планували "піший похід" у гори. Прикордонники затримали переправника з клієнтом





До цієї новини немає коментарів