Закарпатські нацгвардійці у День Конституції отримали посвідчення учасників бойових дій

З перших днів повномасштабного вторгнення росіян ці воїни встали на захист нашої Батьківщини. Бої за Мотижин, Макарів, Яблунівку, витіснення ворога з Житомирської траси, визволення Київщини і героїчна оборона Сєверодонецька – це результат вмілих і сміливих дій цих нацгвардійців. Сьогодні вони охороняють важливі державні об’єкти та громадський порядок і з честю виконують інші службові завдання на Закарпатті.
«Дуже приємно, що це вручення відбулось у таке важливе державне свято. Тим більше на такому високому рівні. Минулого року, коли ми відбивали атаки росіян і витісняли їх з Київщини, то не думали про це. Нам було важливо виконати наш обов’язок і захистити наших громадян від загарбників. А сьогодні така увага дуже потрібна і приємна», - розповів нацгвардієць Андрій Чмелик.
«Наш підрозділ вирушив на оборону Києва в перші дні російського вторгнення. Ми намагались знищити якомога більше техніки противника, проводили розвідку, тримали оборону найважливіших ділянок і доріг. Дуже хочу подякувати народу України, який показав, що ми єдині, сильні, що ми можемо не тільки оборонятися, а давати відсіч будь-якому загарбнику. Ніхто не збирається відступати, ніхто не збирається здаватись, підтримуйте українських воїнів. Разом переможемо!» - поділився емоціями нацгвардієць Назар Томашевський.
Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання і разом з духовенством провели молебен за Україну. Також нацгвардійці поклали квіти до пам’ятнику Тарасу Шевченку.
До теми
- Роботи тривають: на Закарпатті обговорили реалізацію проєкту «Біла Церква – Сігету Мармацієй»
- Закарпаття отримало понад 90 млн грн субвенції з державного бюджету для освітньої галузі
- ДПС спільно із центром зайнятості запустила новий сервіс – підтримку учасників грантової програми «Власна справа»
- Після проходження льодоходу Закарпаття посилює заходи з протипаводкового захисту
- У Закарпатській ОВА розглянули ситуацію з підлітковими правопорушеннями та сімейним неблагополуччям
- Закарпатська «екстренка» отримала додаткові 157 млн грн фінансування
- Є право на відстрочку? Оформи!
- На Закарпатті активізують боротьбу з фішинговими схемами та шахрайськими кол-центрами
- 203 клієнти звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Навчання та 100 000 грн на розвиток для агробізнесу Закарпаття
- Оголошено відбір на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб
- Закарпатці вже отримують послугу зі скринінгу здоров’я
- Державна підтримка на придбання власного помешкання: як на Закарпатті працює програма «єОселя»
- Оприлюднено графік відключення світла на Закарпатті у середу, 18 лютого
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 145 млн грн
- Новий пункт пропуску на кордоні з Румунією: стартує проєктування «Яблунівка – Ремети»
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 29 роботодавців області
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості
- Безоплатні зарядні станції для дітей з інвалідністю: на Закарпатті подано 270 заявок
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості

До цієї новини немає коментарів