"Цур, я в хатинці": в Ужгороді відкрилася виставка художниці та майстрині ляльок Марини Федчик (ВІДЕО)

Ужгородська майстриня Марина Федчик в арт-просторі «Станція Уж» презентувала авторську виставку картин під символічною назвою «Цур, я в хатинці».
"Цур, я у хатинці" — авторська виставка Марини Федчик, художниці, майстрині ляльок відкрилася в арт-просторі "Станція Уж" в Ужгороді.
"Ці малюнки, точніше лялькартини — можливість продовжувати займатися творчістю, коли не має натхнення робити ляльок. А ще, це спосіб трохи відсторонитися від того, що відбувається в реальності, відволіктися, зберегти в середині себе маленьку дівчинку, яка вірить в дива та чари. Ідеї приходять спонтанно, втілюються в картинах і викликають посмішку та бажання мріяти", - розповіла авторка.
21 Ужгород
До теми
- «Краса врятує світ» – виставка картин Василя Кочана в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- В ужгородському скансені відрили персональну виставку відомого закарпатського скульптора Василя Олашина
- «Ужгород квітне у творах митців» – виставка у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- Театр, що пережив трагедію: Маріупольський драмтеатр завершує 147-й сезон
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
- «Кава на жорнах століть»: оновлена виставка в Ужгородському замку
- На сцені обласної філармонії в Ужгороді стартував Фестиваль сучасної духовної музики
- Закарпатський облмуздрамтеатр побував із гастролями в Угорщині
- В Ужгороді представили виставку робіт Емми Зайцевої під назвою «Народження образу»
- Маріупольський театр в Ужгороді: виклики, щоденне життя, плани і творчість
- Куїнджі, Айвазовський, Кричевський – колекцію Сумського художнього музею можна побачити в Ужгороді
- У галереї «Ужгород» відкрили виставку творів «Вернісаж 55»
- 30 травня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки «Дитячі мрії»
- Танець, пісня, пам’ять: Академія культури провела концерт-подяку захисникам
- Академія культури і мистецтв запрошує сьогодні в Ужгороді на звітний концерт «Дякую Тобі…»
- В Академії культури і мистецтв відбувся фольклорно-мистецький форум «Барви народного танцю»
До цієї новини немає коментарів