На Закарпатті рятувальники провели навчання на випадок землетрусу (ФОТО)

Коли стався землетрус – допомоги рятувальників потребують усі й одразу. Тож оперативність і злагодженість у діях фахівців відіграє тут ключову роль. Відтак сьогодні в Ужгороді спеціалісти різних напрямків тренувалися швидко та якісно ліквідовувати наслідки такої надзвичайної ситуації. Спочатку рятувальники провели аеророзвідку місця події та знайшли постраждалих на верхніх поверхах пошкодженої будівлі.
.jpg)
Тож гірські рятувальники за допомогою тросової системи спустили їх у безпечне місце та передали лікарям для надання медичної допомоги. Тим часом бійці 3-ї державної пожежно-рятувальної частини ліквідували умовне загорання в тій самій споруді.
А представники аварійно-рятувального відділення здійснили розбір зруйнованих конструкцій цеху на території машинобудівного заводу «Тиса» та врятували постраждалого з-під завалів.

ДСНС у Закарпатській області
До теми
- Із 1 вересня академічні стипендії для студентів зростуть удвічі
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Чим новий контракт відрізняється від мобілізації: ключові переваги
- Європейські цифрові стандарти стають практичною реальністю для Закарпаття
- У Закарпатському апеляційному суді — нова суддя: указ підписав Президент
- Як ветеранам і ветеранкам скористатися безоплатною психологічною допомогою
- Стартував пілотний проєкт «За молоддю майбутнє Закарпаття»!
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- В Ужгороді рятувальники перевіряють готовність захисних споруд цивільного захисту
- Закарпаття перевірило готовність мобільного зв'язку до тривалих знеструмлень
- 17 малих і середніх підприємств Закарпаття стали переможцями обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- На Закарпатті підтримали 16 бізнес-проєктів: підприємці отримають 4,5 млн грн грантів
- Ветеранський простір в Ужгороді готовий уже на 76%
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- На Закарпатті зустрілися із захисниками підрозділу «Стугна» ГУР
- З початку року 163 учасники бойових дій скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості
- «За розвиток Закарпаття»: Генконсула Румунії в Солотвині нагородили спільною відзнакою ОВА та облради
- Група компаній Tolk, до якої входить і енергопостачальник "Закарпаттяенергозбут", відзначила 5-річчя
- Роботодавці тепер можуть звіряти та оновлювати військово-облікові дані працівників онлайн через портал Дія
- 1679 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
До цієї новини немає коментарів