Ужгородка Аннамарі Данча здобула "срібло" на етапі Кубка Європи зі сноубордингу в Швейцарії

Українська сноубордистка Аннамарі Данча здобула срібну нагороду у паралельному слаломі. Сталося це на етапі Кубка Європи у швейцарському Давосі.
Етап у Швейцарії став другим для Данчі після завершення чемпіонату світу зі сноубордингу у Бакуріані, де українка показала другий найкращий результат у кар'єрі на ЧС у паралельному слаломі. Змаганням у Давосі передував етап у Закопане, який Аннамарі завершила з двома срібними нагородами у паралельному гігантському слаломі.
У перший день змагань у Давосі Аннамарі Данча була дискваліфікована у паралельному слаломі. Однак у неділю, 12 березня, сноубордистка показала другий найкращий результат, поступившись у фіналі швейцарці Ларіссі Гассер на 52 бали.
Друге місце у Давосі стало для Данчі четвертим "сріблом" на рівні Кубка Європи у поточному сезоні. Загалом українка здобула шість нагород: ще по одній золотій та бронзовій медалі.
Усі медалі Аннамарі Данчі у сезоні Кубка Європи
- "золото": Зімонгьое (Австрія) - парелельний гігантський слалом
- "срібло": Зімонгьое (Австрія); дві медалі у Закопане (Польща) - парелельний гігантський слалом, Давос (Швейцарія) - паралельний слалом
- "бронза": Аллеге (Італія) - парелельний слалом
Результат на етапі у Швейцарії дозволив Аннамарі закріпитись на другому місці у загальному заліку Кубка Європи. Перед фінальним етапом сезону, який відбудеться в Італії 18-19 березня, Данча поступається лідерці Жасмін Коратті на 79 очок.
Кубок Європи, етап у Давосі. Паралельний слалом. Жінки
- Ларісса Гассер (Швейцарія) - 260.00
- Аннамарі Данча (Україна) - 208.00
- Жасмін Коратті (Італія) - 156.00
У другий день змагань у паралельному слаломі змагались ще три українки: Віта Боднарюк, Елеонора Павлюк та Надія Гапатин. Подолати кваліфікацію змогла Боднарюк, яка фінішувала 11-ю.
Серед чоловіків найкращий результат на етапі у Давосі показав Михайло Харук, який кваліфікувався з третім найкращим результатом, але у підсумку став 10-м.
Хто така Аннамарі Данча
- 32-річна українська сноубордистка, що представляє Закарпатську область.
- Срібна призерка чемпіонату світу 2019 року в паралельному слаломі.
- Учасниця чотирьох Олімпійських ігор (2010, 2014, 2018, 2022). Її найкращий результат на Іграх – 16-те місце в паралельному слаломі-гіганті у 2010 році. На попередній Олімпіаді в Пекіні вона стала 26-ю в цій же дисципліні.
До теми
- В Ужгороді відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу в категорії «START»
- Ужгородські школярі – серед кращих спортивних орієнтувальників України!
- «Uzhgorod Swimming Open» – в обласному центрі відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання
- Юна закарпатка здобула перше золото для України на чемпіонаті Європи з армреслінгу
- Ужгородські «Карпати» – срібні призерки Кубка України з гандболу серед жінок
- Закарпатці - серед переможців чемпіонату Європи з армрестлінгу
- Закарпатські дзюдоїсти вибороли 12 медалей на міжнародному турнірі в Словаччині
- В Ужгороді тривають Всеукраїнські змагання зі спорту на пілоні та повітряної акробатики
- В Ужгороді відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед школярів
- Ужгородка Влада Харькова здобула першу за 7 років медаль України на Кубку світу з фехтування у жіночій одиночній шпазі
- В Ужгороді знову запрацювали активні парки
- Юна закарпатка стала чемпіонкою України зі змішаних бойових єдиноборств
- Юні ужгородські дзюдоїсти вибороли дві бронзи міжнародного турніру у Словаччині
- Історичне срібло в жіночому футболі їде на Закарпаття!
- «Ігри Воїнів Карпат»: масштабний спортивний турнір відбувся у Берегові
- Разом переможемо: на Закарпатті стартував обласний етап проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»
- Ужгородка Надія Дьолог стала чемпіонкою України з парафехтування
- Закарпатець здобув титул чемпіона Азії з боксу серед юнаків
- Ужгородець виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед дорослих, юніорів, кадетів
- В Ужгороді сьогодні стартував UTF (Ukrainian Tennis Federation) CUP - тенісний турнір міжнародного рівня ФОТО
До цієї новини немає коментарів