Півзахисник Сергій Петько гратиме за «Минай»

У преслужбі закарпатського футбольного клубу “Минай” повідомили про чергове поповнення складу команди. Контракт з “лисами” підписав півзахисник Сергій Петько.
Новоспечений гравець виступатиме під 32 номером. Осінню частину сезону-2022/23 29-річний півзахисник розпочав у «Чорноморці». Саме у складі одеської команди Петько дебютував в УПЛ. Сталося це 4 квітня 2015 року у грі проти «Динамо». Загалом в УПЛ Сергій провів 39 матчів, забив один гол та віддав одну результативну передачу. Також Петько захищав кольори «Вереса», «Волині» та «Жемчужини» з Одеси.
До теми
- В Ужгороді стартував турнір пам’яті видатного закарпатця, командира та Героя України Анатолія «WarWar» Тегзи
- Закарпатські ветерани успішно виступили на Всеукраїнських спортивних змаганнях із регбі на кріслах колісних
- На Закарпатті відбувся командний чемпіонат України серед юнаків зі спортивного орієнтування
- Ужгород прийняв фінал Благодійного кубка Закарпатської області з футболу – 2026
- Цими вихідними в Ужгороді та Мукачеві відбудуться масштабні забіги
- Успіх у столиці: динамівці із Закарпаття здобули медалі на всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою
- Команда Ужгородського ліцею «Лідер» – переможці проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування
- В Ужгороді стартував фінал всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування
- Ужгородські дзюдоїсти вибороли шість медалей на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- «Лавандовий забіг» відбудеться 26 червня на Закарпатті: відкрита реєстрація
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Закарпатські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з хортингу
- Від захоплення з дитинства до золотої нагороди: як студент УжНУ виборов золото з армреслінгу
- Закарпатські рятувальники – переможці обласного чемпіонату з армрестлінгу
- Юні дзюдоїсти з Ужгорода вибороли п’ять медалей на міжнародному турнірі у Словаччині
- Тріумф у Грузії: ветерани із Закарпаття здобули золото і срібло чемпіонату Європи зі стронгмену
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Підготовка збірної України до міжнародних турнірів та останні новини європейського футболу
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

До цієї новини немає коментарів