В Ужгороді учні однієї зі шкіл роблять окопні та стрітенські свічки для військових 128-ї Закарпатської бригади

Старшокласники та вчителі роблять окопні свічки з початку навчального року. Про це розповіла вчителька трудового навчання Тамара Круль. Жінка каже — свічки роблять учні 5-11 класів на уроках трудового навчання.
"Передаємо бійцям у різні бригади. Передавали в 101-у, передавали в 128-у, передавали в 68-у бригади, в 15 батальйон 128-ї бригади. Відсилали в Бахмут, під Соледар. Намагаємося так допомогти, щоб за різними напрямками допомога була. І банки, і картон нам передають люди з усього міста. Є такі, які дуже гарно обрізані, що можна одразу братися до роботи. Ми використовуємо гофрований картон, щоб в комірці затікав парафін чи віск. Заливаємо ми це вдома. В школі ми не заливаємо свічки, тут робимо тільки заготовки. Такі свічки близько трьох або трьох з половиною годин горять", — розповіла вчителька.
.jpg)
.jpg)
Серед дітей, які готували окопні та стрітенські свічки — школярка Анастасія. Її тато повернувся із зони бойових дій. Дівчинка розповіла, що робила свічки для його друзів.
"Мені їх легко було зробити, але одну маленьку мені трошки не вдалося, тому я попросила допомогу" — розповіла дівчинка.
.jpg)
За словами вчительки Тамари Круль, щотижня учні виготовляють до трьохсот окопних свічок. Стрітенські свічки та частину окопних передадуть бійцям 128 окремої гірсько-штурмової бригади 14 лютого.
.jpg)

.jpg)
Суспільне Закарпаття
До теми
- У селі на Ужгородщині фіксують випадки захворювання на гепатит А
- Від крадіжок до торгівлі метамфетаміном: у Мукачеві наркоторгівця засуджено до 6 років ув’язнення
- Жителя Чернігівщини затримали за спробу незаконного переправлення через кордон двох осіб
- В Ужгороді відбулася зустріч із ветераном Збройних Сил України Андрієм Фроловим
- Гірські рятувальники надали допомогу двом заблукалим одеситкам
- На Берегівщині поліція затримала зловмисника, який намагався вбити сусіда сокирою
- На Закарпатті з початку року потонуло 10 людей: ДСНС назвала єдині два безпечні місця для купання в області
- За минулий місяць поліцейські Закарпатської області розшукали 35 водіїв, які залишили місце ДТП
- За матеріалами поліції Хустщини до 7 років ув'язнення засуджено грабіжників, які напали на пенсіонерку
- На Закарпатті надзвичайники розчищали автошляхи від повалених негодою дерев
- На Закарпаття з Німеччини екстрадовано організатора масштабного наркобізнесу
- Ужгород попрощався із 37-річним солдатом Іштваном Гуяном
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців

До цієї новини немає коментарів