До дев'яти років в'язниці загрожує 32-річному закарпатцю, якого підозрюють в переправленні чоловіків через кордон

До дев'яти років позбавлення волі загрожує 32-річному жителю Тячівського району, якого затримали за підозрою в організації переправлення чоловіків через кордон. Про Суспільному повідомила речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан.
За її словами, чоловіка затримали 27 січня. Суд обрав йому запобіжний захід — 60 діб тримання під вартою з можливістю внесення 120 тисяч гривень застави.
За даними слідства, у Тячівському районі правоохоронці виявили канал переправлення чоловіків, які підлягають мобілізації, через кордон до Румунії. Вартість такої послуги оцінили в 6 тисяч доларів США з людини.
"За налагодженою схемою чоловіки перетинали лінію кордону в обхід пунктів пропуску в межах Тячівського району. Маршрут пролягав через річку, що розділяє дві країни. Саме тому зловмисники забезпечували втікачів гідрокостюмами", — розповіла речниця.
Організатора переправлення, 32-річного закарпатця, затримали неподалік одного з готельних комплексів Тячівського району під час отримання 12 тисяч доларів від двох замовників. Затриманого помістили до ізолятора тимчасового тримання. Наразі правоохоронці встановлюють його спільників.
Затриманому повідомили про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України вчинені з корисливих мотивів. За скоєне йому загрожує до дев’яти років позбавлення волі.
До теми
- Прикордонники Чопського загону зупинили за кількасот метрів від держрубежу невідомого, що прямував до Словаччини
- Рятувальники Закарпаття продовжують допомагати вимушено переміщеним особам
- Майже пів мільйона гривень на додаткові надбавки колезі – у Хусті прокуратура повідомила про підозру колишній головній бухгалтерці міської ради
- Зловживання при закупівлі на понад 1,17 млн грн: на Тячівщині прокуратура повідомила про підозру екскерівнику комунального підприємства
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Діалог з бізнесом та вдосконалення податкового законодавства: у ДПС у Закарпатській області відбулося засідання Громадської ради
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині

До цієї новини немає коментарів