Актори знищеного Маріупольського театру в Ужгороді покажуть “Вертеп Донеччини”

25 грудня, о 18-й годині, в Ужгороді, у обласному драмтеатрі відбудеться вистава “Вертеп Донеччини”. Зіграють її актори легендарного Маріуполького театру, який цинічно знищили російські окупанти.
Вертеп Донеччини — перший вертеп в історії Донецького академічного обласного драматичного театру з Маріуполя. За основу постановки режисерка вистави — заслужена артистка України Людмила Колосович — взяла п'єсу Пантелеймона Куліша «Іродова морока». Цей твій був написаний у 18 столітті, але всі алегорії та порівняння, які використав автор — лишилися актуальними.
“Ми надали сучасних облич Кривді та Правді, Іроду та Жиду, Козаку та іншим героям вертепу. Впевнені, глядач безпомилково вгадає їх під час перегляду вистави”, - розповідають у театрі.
До теми
- На Закарпатті затверджено створення 107 академічних ліцеїв
- Ще три офіси Ветеранського простору «ВДОМА» запрацюють до кінця року на Закарпатті
- Закарпаття шукає наставників для дітей, які зростають без турботи батьків
- Закарпатська ОВА та «Ukrainian Action» підписали меморандум про співпрацю: об’єднують зусилля задля реабілітації військових
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 7,7 тисячі шукачів роботи
- Закарпаття і штат Орегон поглиблюють співпрацю у сфері економіки та права
- Архіви Закарпаття стануть доступнішими: регіон працює над масштабним оцифруванням
- Зміни в порядку визначення критично важливих підприємств та відновлення статистичної звітності розглянули під час «Діалогу влади та бізнесу»
- Українці зможуть отримати грант до 1 млн грн на відкриття приватних дитсадків. Уряд розширив програму «Власна справа»
- На програми підтримки ветеранів, військових та їхніх сімей на Закарпатті цьогоріч передбачено 419,8 млн грн
- Закарпаття і Пардубіцький край: спільні проєкти, реабілітація та визнання партнерства
- Закарпаття активно розбудовує безбар'єрний простір
- Нові функції - нові виклики: Пенсійний фонд Закарпаття підсумував роботу за півріччя
- Більше 1100 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- До 50 000 грн Закарпаття збільшує розмір одноразової грошової допомоги Героям, які повернулися з ворожого полону
- Для дітей, які страждають від цукрового діабету, з обласного бюджету закупили інсулінові помпи
- Зростати в сім’ї: на Закарпатті підтримують прийомні родини, усиновлення та патронат
- На Закарпатті - новий заступник обласного прокурора
- 235 учасників бойових дій отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- На Закарпатті посилили контроль за дотриманням правил безпеки під час здійснення пасажирських перевезень
До цієї новини немає коментарів