В Ужгороді поліцейські розшукали батьків 2-річної дитини, яка блукала вулицею (ФОТО)

Поліцейські миттєво відреагували на повідомлення і вже за кілька хвилин прибули за вказаною адресою. Розшукати родичів дитини було складно, адже дівчинка ще не могла пояснити, де живе.
Інспектори ювенальної поліції заспокоїли збентежену дитину та почали пошуки батьків. Поспілкувавшись із перехожими, поліцейським вдалося зустріти місцевих мешканців, які впізнали дівчинку та зорієнтували ювеналів, де саме проживає сім’я дитини.
Вже за 15 хвилин поліцейські розшукали помешкання дитини та поспілкувалися з батьками. За неналежний догляд за дитиною батько та матір дівчинки понесуть адміністративну відповідальність. Також інспектори ювенальної поліції, спільно зі службою у справах дітей, вивчають усі умови проживання та виховання дитини.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Діти з родин загиблих захисників із Ужгорода тиждень відпочиватимуть в угорській Ніредьгазі
- На Закарпатті внаслідок ДТП на контрольно-ревізійному пункті загинув військовослужбовець ДПСУ — поліція затримала водійку з ознаками сп'яніння
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Поліція Мукачівщини встановлює обставини ДТП, у якій смертельно травмувався мотоцикліст
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Змагаються ветерани і ветеранки: в Ужгороді - другий день "Карпатського виклику"
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- Міжнародний проєкт для пом’якшення змін клімату стартує в Ужгороді
- В Ужгороді стартував відкритий всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»
- Молодіжний освітній фестиваль «База» від УАЛ триває в Ужгороді
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- У Перечині правоохоронці затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- Минулого місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 77 водіїв
- Понад 5 000 водіїв порушили на Закарпатті швидкісний режим у червні
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
До цієї новини немає коментарів