Директорка «Закарпаттяенергозбут» Наталія Німець: «Нехай відмова від паперового рахунку стане лише першим кроком на шляху збереження природи!»
«Нагадаю: відмова від рахунку у паперовій формі в жодному разі не обмежить вашу обізнаність щодо нарахувань, оплат та інших даних, що зазвичай містяться у квитанції, оскільки з усією вичерпною інформацією стосовно Вашого особового рахунку можна ознайомитися в “Електронній абонентській книжці” побутового споживача. До того ж, інформація про поточне нарахування там з’являється одразу після його здійснення – і Вам не потрібно чекати доставки рахунку поштарем», - зазначає Наталія Німець.
Ще однією перевагою Електронної абонентської книжки є можливість здійснювати платежі за допомогою онлайн-сервісу, який є більш зручним, так як не потрібно відвідувати відділення банку або Укрпошти, а оплачувати онлайн і без комісії. І тут же в цій електронній книжці кожен споживач може відмовитися від паперових рахунків.
Як відмовитися від паперового рахунку від ТОВ «Закарпаттяенергозбут»?
Пояснює начальниця кол-центру товариства Каріна Вашкеба: «Як відмовитися від паперового рахунку? Потрібно увійти в Електронну абонкнижку ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (вкладка КАБІНЕТ на офіційному сайті товариства - https://pay.zakarpatzbut.energy/home).
Ось тут, у розділі «Загальна інформація», є панель під назвою «Актуальний рахунок». Якщо ви поставите галочку у відповідне віконечко з написом «Відмова від отримання паперового рахунка», то ТОВ «Закарпаттяенергозбут» більше не надсилатиме вам паперові рахунки. Натомість ви зможете формувати їх у електронному вигляді й одразу в абонкнижці оплачувати.
Тим споживачам, які досі не зареєстровані в Електронній абонкнижці, але теж хочуть долучитися до хорошої справи збереження екології, пропонуємо спробувати цей електронний сервіс і переконатися в його зручності та дієвості. Інструкція для реєстрації є на нашому сайті, також допоможуть з реєстрацією в разі потреби оператори кол-центру за номером 0-800-50-59-60».
Наразі від паперових рахунків відмовилися вже кілька тисяч споживачів. Але цього, як стверджують у товаристві, замало, бо загалом по області понад 400 тисяч споживачів. Отже, щомісяця товариство друкує саме таку кількість рахунків. Зменшити їхню кількість шляхом переходу на електронний варіант квитанцій – це і є свідоме ставлення до природи.
«Тож давайте дбати про своє майбутнє разом! – закликає Наталія Німець. - І нехай відмова від паперового рахунку стане лише першим кроком на шляху збереження природи!»
Сюжет про те, як підприємства Закарпаття відмовляються від паперових рахунків, можна переглянути:
До теми
- Включно по 3 грудня можна передавати показники електролічильника. Не баріться!
- У який із п’ятьох визначених днів краще передавати показники лічильника?
- Євроколію на ділянці "Чоп-Ужгород" не зможуть побудувати до кінця року
- «Закарпаттяобленерго» роз’яснює, чому іноді може відбуватися зміна фактичного часу включення/відключення світла за чергою
- В Ужгороді найвища у країні вартість оренди житла у співвідношенні до зарплати
- Як перевірити свою чергу ГПВ на сайті «Закарпаттяобленерго»?
- "Закарпаттяобленерго" оприлюднило графік погодинних відключень світла на вівторок, 26 листопада
- Закарпаттяобленерго нагадує про крутий сервіс: «Відсутня електроенергія? Дізнайтесь причину на цей час»
- Як непобутовим споживачам передавати показники лічильника? Новий сервіс для компаній від «Закарпаттяобленерго»
- На екологічних острівцях АВЕ Ужгород тепер можна здати Tetra Pak
- Держпродспоживслужба в Закарпатській області закликає не допускати стихійну торгівлю - почастішали випадки захворювання свиней на африканську чуму
- Як перевірити свою чергу ГПВ в чат-боті «Закарпаттяобленерго»?
- Субсидії на опалювальний період призначаються автоматично, без додаткових звернень - Закарпатська ОВА
- Відключення електроенергії на Закарпатті повертаються: графік на завтра, 18 листопада
- На закарпатських дорогах місцевого значення чергуватиме спецтехніка
- Не зволікати з викликом газовиків, якщо є явні ознаки витоку газу - наголошують у Закарпатській філії ТОВ «Газмережі України»
- На Закарпатті понад 5 тисяч домогосподарств встановили сонячні панелі
- Енергосистема Закарпаття готова до зимового періоду: брифінг в ОВА
- Закарпатці газифікують будинки: які документи слід подати для цього?
- Закарпатські патрульні завершили осіннє комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі
До цієї новини немає коментарів