До Нижньобистрівської гімназії на Закарпатті прибули діти, серед яких сироти та діти з інвалідністю з Чернігівщини: їм потрібна підтримка, — БФ «Майбутнє – дітям»

Голова Горінчівської територіальної громади Михайло Калинич повідомив, що чернігівські діти приїхали за запитом керівників навчально-реабілітаційних центрів та за погодженням Закарпатської обласної військової адміністрації. Розмістили неповнолітніх на базі гімназії, де були місця, але для забезпечення всіх їхніх потреб необхідна підтримка небайдужих людей.
«У першу чергу нам бракує харчів – йдеться про стабільні постачання свіжого м'яса, овочів, фруктів, молочних продуктів, адже все це має бути в раціоні неповнолітніх, – коментує в.о. директора закладу Любов Ковач. – Також для всіх необхідні засоби гігієни, підгузки, ліки та багато іншого. Будемо вдячні всім волонтерам, благодійникам, котрі зможуть відгукнутися на наше прохання про допомогу».
Наразі групу дітей із Чернігівщини, вихователів та їхніх дітей розмістили на базі Нижньобистрівської гімназії, в якій свого часу працював пансіонат та досі діє гуртожиток. В останньому з березня живуть близько сотні вимушених переселенців – люди з Харкова, Київщини, Ізюма, Маріуполя, яким немає куди повертатися. Зараз до них приєдналися й понад чотири десятки неповнолітніх. Супроводжують їх фахівці навчально-реабілітаційних центрів, котрі мають досвід та навички роботи з дітьми.
Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям», що опікується переселенцями на базі гімназії, вже розпочала збір коштів на потреби переселенців та дітей-сиріт. Долучитися можна за реквізитами БФ «Майбутнє – дітям».
Чужих дітей не буває! Поки Збройні сили України борються на сході за незалежність нашої країни, ми тут, у західних регіонах, допомагаємо їхнім родинам та дітям. Разом переможемо!
Для довідки:
Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги більше ніж 300 дітям та дорослим. Проте із початком війни на території гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.
Інформація та реквізити:
Email: [email protected]
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/futuretochildren
До теми
- «STEMLab Synergy» формує майбутнє освіти прикордонних регіонів: лабораторії, тренінги та профорієнтація
- Укрзалізниця запускає "Паспорт мандрівника" - отримати штамп можна буде і в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- На Закарпатті відбувся колоритний фестиваль коломийок
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Завтра розпочинається Петрів піст: як тримати його правильно?
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Сьогодні — Свята Трійця: що варто знати про Зелені Свята
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- У Карпатах пильнує не лише прикордонна служба
До цієї новини немає коментарів