На Закарпатті затримали службову особу сервісного центру МВС та експравоохоронця на одержанні хабаря

Сталося це 17 червня в Ужгородському районі. За сприяння у видачі необхідних документів Працівник РСЦ вимагав у закарпатця 2400 доларів США. Посередник за гроші мав вирішити питання позитивного експертного висновку щодо відсутності в автомобілі чоловіка змін кузова та агрегатів.
"За інформацією слідства, чоловіки організували схему з отримання грошей від громадян за можливість недотримання встановленої законодавством процедури та безперешкодно отримати низку послуг", — повідомила речниця.
Йдеться про видачу, обмін і підтвердження посвідчень водія, реєстрацію та постановку на облік транспортних засобів, видачу та зберігання номерних знаків. Вартість таких послуг працівників сервісного центру становила 100-200 доларів США з особи. Гроші отримував посередник і передавав службовцям.
Тепер правоохоронці розслідують і можливу причетність до справи й інших посадових осіб регіонального та територіального сервісних центрів, а також експертів Закарпатського НДЕКЦ МВС України.
За скоєне затриманим може загрожувати до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
До теми
- Гірські рятувальники транспортували травмованого лижника зі схилу гори Красія
- «Від конкурсу до виставки: “Мій Ужгород” у світлинах закарпатських фотографів»
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- У Виноградові прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у справі щодо завищення ціни при закупівлі житла для дитячого будинку сімейного типу
- Прокуратура повідомила про підозру екскерівнику Берегівського надлісництва, який організував знищення дубів у лісництві на 1,6 млн грн
- На Закарпатті СБУ викрила ще трьох агітаторів рашизму
- На Мукачівщині прокуратура повідомила про підозру жінці, яка шляхом шахрайства оформила на рідну матір близько 20 кредитів
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- У Виноградові судитимуть депутата міськради за самовільне захоплення землі в лісфонді
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 334 постанови за перевищення дозволеної швидкості
- На Рахівщині рятувальники розшукали трьох туристів, які заблукали в районі полонини Крачуняска
- «Володимир Микита. In memoriam» – Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького запрошує сьогодні на відкриття виставки
- На Закарпатті викрили двох чоловіків, які намагалися перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- На Закарпатті детективи БЕБ скерували до суду справу щодо незаконного збуту тютюнових виробів
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву та Карпатський інститут підприємництва Університету «Україна» підписали меморандум про співпрацю
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля

До цієї новини немає коментарів