На Закарпатті судитимуть групу осіб, що завдали державі збитків на розмитненні автомобілів на понад 2 млн грн (ФОТО)

За даними слідства, зловмисники діяли за наступною схемою. Керівники фірм виготовляли дублікати товаро-транспортних накладних і техпаспортів транспортних засобів, вносили неправдиві відомості в документи під час митного оформлення. Такі дії давали підставу зменшувати розмір митних платежів. У свою чергу працівники митного поста «Хуст» ігнорували фальсифіковані документи й оформлювали імпорт вантажних автомобілів, мінімізуючи обов’язкові платежі. У такій «співпраці» зловмисники завдали державі понад 2 млн грн збитків – суму підтверджують проведені експертизи.
У 2021 році оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області разом зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції припинили злочинну діяльність обвинувачених та організовану ними схему. Тоді вісьмом працівникам митниці було повідомлено про підозри за ч. 1, 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Згодом на підставі отриманих доказів підозри повідомили двом керівникам фірм - шахрайство з фінансовими ресурсами (ч. 2 ст. 222 КК України).
Наразі слідчі завершили досудове розслідування та за погодженням із Офісом Генерального прокурора скерували обвинувальний акт до суду.
Національна поліція України
До теми
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту свій доробок експонує мистецьке подружжя Андрія і Олесі Кочутів
- Поліція розслідує смертельну ДТП у Синевирі: загинув неповнолітний водій мотоциклу, а його пасажир отримав травми
- Спроба підкупу прикордонника заради втечі від мобілізації. У Закарпатській області затримано організатора
- На кордоні зі Словаччиною чернівчанин позбувся 54 тисяч євро через недекларування
- Що відбувається з майном, яке вилучають митники?
- Матч пам'яті Героя України Анатолія Тегзи відбувся в Ужгороді
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі особливо небезпечним наркотиком Альфа-PVP
- Закарпатського медика, який зараз на передовій, нагородили за порятунок захисників
- Рятувальники попереджають про високу пожежну небезпеку у краї цими днями
- Служба безпеки та Національна поліція ліквідували нові схеми ухилення від мобілізації на Закарпатті
- Поліція Рахівщини розслідує аварію, внаслідок якої тяжкі травми отримав неповнолітній пасажир мотоцикла
- В Ізі погіршилася епідситуація з гепатитом А - запровадили додаткові обмежувальні заходи
- На Свалявщині прокуратура в апеляції підтвердила законність вироку закарпатцю, який погрожував дружині розправою та підпалив її будинок
- Під час чергового збуту метамфетаміну поліція Іршави затримала наркоторговця
- Прокуратура скерувала до суду справу про жорстоке вбивство з розчленуванням і підпалом тіла. Обвинуваченим загрожує довічне позбавлення волі
- Поліцейські Мукачева затримали групу неповнолітніх, підозрюваних у зґвалтуванні та пограбуванні жінки
- У групі військових, яких повернули днями з ворожого полону, є і закарпатець
- На Закарпатті ДБР викрило чергову схему переправлення ухилянтів за кордон
- Повернення до себе: як відновлюються воїни 128-ї Закарпатської бригади
- Ужгородців запрошують на нічний благодійний забіг
До цієї новини немає коментарів