Справжні німецькі ковбаски за унікальним рецептом готує в Мукачеві волонтер з Німеччини (ВІДЕО)

Пан Юрген з Німеччини вже вдруге приїздить до Мукачева. Минулого разу він привіз сюди польову кухню, а зараз вирішив приготувати для наших захисників та працівників правоохоронних органів справжні френкські сосиски.
Чоловік вирішив поділитися стародавнім рецептом з німецькою спільнотою, що зараз проживає на території Мукачівського району, а вона тут чи мала, розповідає голова організації Юлія Тайпс. Головною складовою домашніх сосисок є свіже м’ясо та багато духмяних спецій . Можна використовувати готовий куплений фарш, а можна приготувати самому. Пан Юрген ділиться секретом смачних виробів. Допомагає пан Юрген залюбки, і тому продовжуватиме це робити надалі. Всю продукцію, що вдасться зготувати пан Юрген планує передати військовослужбовцям. Адже хоче порадувати захисників смачним німецьким продуктом приправленим любов’ю та повагою до українців.
До теми
- Унікальне Закарпаття: у соцмережах показали соляну стометрову піраміду підземного Солотвина
- ДНК-ідентифікація тіл невпізнаних та зниклих безвісти: як на Закарпатті проводять експертизи
- Служба супроводу 12-ої бригади «Азов»: як працює система підтримки
- Понад 4 тисячі випадків захворювання на грип та ГРВІ виявили минулого тижня на Закарпатті
- Щороку на облік у Закарпатському протипухлинному центрі уперше стають близько 3 000 нових пацієнтів
- "Ми розпалили вогонь, аби хоч якось зігрітися": історія Юрія, який понад 20 років мандрує горами Закарпаття
- За перший місяць 2026 року Закарпаття прийняло п’ять евакуаційних груп із прифронтових областей
- Після важкого поранення переніс понад 10 операцій та планує повернутися у стрій: історія закарпатського поліцейського Івана Гучковича
- Освітній фронт Закарпаття: ректорка Наталя Шетеля про зміни, виклики та перемоги Академії
- Маленькі бульбашки — велика діагностика: у Закарпатському кардіоцентрі виконують унікальне обстеження
- Морозний виклик: як лісівники на Закарпатті допомагають диким тваринам пережити зиму (ВІДЕО)
- Стало відомо, чи багато закарпатців вакцинуються від грипу
- Сьогодні – Велике свято Стрітення Господнє: дата та історія, чому потрібно запалити свічку
- Допомога дровами: на Закарпатті лісівники підтримали центр соціального обслуговування
- Герої без зброї: водій-рятувальник Ігор Чепа про готовність там, де складно, силу духу та історії з рятувального життя
- «Бограч-index» – січень 2026: за місяць ціни на продукти зросли на 6,4%
- На Закарпатті зростає захворюваність на грип та ГРВІ
- Морози не зупиняють турботу: як лісівники рятують диких тварин взимку на Закарпатті
- Замість окупації — опір: історія офіцера Нацгвардії
- Від локального серіалу до великих екранів: як створюється повнометражна «Наша файта»

До цієї новини немає коментарів