Понад 62 тисячі вимушених переселенців на Закарпатті отримали виплати від ООН

Понад 62 тисячі вимушених переселенців на Закарпатті отримали виплати від ООН.
Вимушено переміщені особи, які потребують додаткового захисту, отримують щомісячні виплати 2220 гривень у межах спільної програми Уряду та ООН.
Зі слів заступника голови Закарпатської ОВА Петра Добромільського, грошову допомогу в Закарпатській області надали вже 62 380 вимушеним переселенцям. Ще понад 37 тисяч осіб — зареєстровані, тому їм виплати надійдуть найближчим часом. 14500 переселенців у регіоні отримали підтримку від УВКБ ООН, 18280 — від Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні. Ще 29600 вимушеним переселенцям виплатили допомогу від представництва МОМ, Агентства ООН з питань міграції, в Україні, — йдеться у повідомленні.
Закарпатська ОВА
До теми
- Під час мобілізації не сказав, що медик, бо хотів у розвідку: Вадим Гаджега відмовився від кар’єри лікаря в Словаччині й пішов воювати за свою країну
- У Закарпатській області до місцевих бюджетів сплачено понад 30 млн гривень туристичного збору
- Гвардійці 26 полку провели для старшокласників ліцею "Лідер" в Ужгороді урок мужності
- Закарпатські кардіологи увійшли до рейтингу «ТОП-100. Впливові люди Закарпаття»
- Підтримати бригади Сухопутних військ Збройних Сил України тепер можна підписавшись!
- «Толковий Світлячок» провів урок енергозбереження у школі «ПроЯв» у Мукачеві
- Як розпізнати інфаркт вдома? - пояснюють в Закарпатському кардіоцентрі
- Ужгородські військові можуть отримати безкоштовне стоматологічне лікування та протезування в AmoDent
- Новий пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош»: скористалися 31 тисяча громадян
- Коли Різдво приходить разом із захисниками: вертеп 26 Закарпатського полку НГУ
- Копач на гриби та обряди біля річки: автентичні різдвяні традиції Воловеччини
- Традиція бетлегемів на Рахівщині
- Які різдвяні традиції існують на Закарпатті
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- Герої без зброї: фельдшер Михайло Сливка про робочі лайфхаки, легкі та важкі пошукові роботи за 13 років “гірського досвіду”
- Святвечір на Закарпатті: традиційна кухня та обрядовість святкування
- Втрачений Ужгород: як у місті католики Різдво відзначали
- "Найважчим є те, що ти залишив вдома дружину, батьків і дітей, і не знаєш, на скільки це часу" — Віктор Трошкі
- Різдвяний традиційний закарпатський хліб карачун: давні обряди споживання

До цієї новини немає коментарів