В Рахівському районі на Закарпатті не виділили грошей на тероборону. Яка ситуація в інших районах

"17 лютого на сесії Рахівської районної ради розглянули й затвердили програму щодо виділення коштів на територіальну оборону Рахівського району. Розглядається питання виділення коштів, якщо вони надійдуть з обласної ради. Вільного залишку в Рахівській районній раді наразі немає", — повідомила Діана Бабинець.
Яка ситуація в інших районах області з грошима на тероборону
Відповідно до інформації на офіційних сайтах районних рад, 100 тисяч гривень виділили у Мукачівському районі, таку ж суму спрямували з бюджетів у Берегівському, Тячівському, Ужгородському районах. У Хустському районі виділили 39 тисяч гривень.
З бюджету Ужгородської міськради на тероборону спрямували 2 млн гривень, з обласного бюджету — 4 млн.
У коментарі Суспільному голова Хустської райради Назарій Павлій повідомив, що орієнтувалися на 100 тисяч, але з районного бюджету таку суму не змогли виділити. "Виділили 39 тисяч гривень у зв’язку з тим, що зараз через внесені зміни до Бюджетного законодавства районні ради фактично позбавлені надходжень. Вже адресовані звернення та затвердженні відповідні програми територіальними громадами, які працюють і функціонують у Хустському районі. Це 13 громад, більшість з яких прийняли відповідні програми і забезпечили фінансування за винятком тих громад, у яких немає фінансових можливостей. Але навіть ті намагаються забезпечити необхідне фінансування через зменшення грошей з інших статей видатків бюджету", — зазначив Назарій Павлій.
Тероборона в області забезпечена на 50%
За словами командира військової частини А7029 Юрія Богдана, наразі рівень укомплектованості терборони складає 50%. "Приміщення практично уже визначені, відібрані, знайдені для кожного батальйону, але потребують певного ремонту, обладнання робочих місць, техніки, обладнання кімнат для зберігання зброї, обладнання кімнат для роботи і зберігання документів з обмеженим доступом", — розповів Юрій Богдан.
"Гроші, виділені з місцевих бюджетів, підуть для нарощування системи зв’язку, для закупівлі ретрансляторів, засобів зв’язку, зокрема і для дообладнання місць несення служби в батальйонах, для обладнання кімнат зберігання зброї і режимно-секретних органів", — зазначив командир військової частини.
До теми
- Закарпатські патрульні нагадують пішоходам про їхні права та обов'язки
- Яких груп крові бракує в лікарнях Закарпаття цього тижня
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- ТОП-10 закарпатських квітучих маршрутів, які викликають захоплення у туристів
- Сакурове диво Ужгорода: як прищеплюють дерева і чому іноді на одному — два цвіти
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Поливаний понеділок: традиції, обряди та цікаві факти
- Богдан Андріїв: "Нехай у кожному серці Великдень запалить промінь любові, надії та єдності"
- Світле свято Воскресіння Христового - головні традиції та звичаї Великодня
- Людмила Губаль: «Писанка — це лист до Бога»
- Як на Закарпатті створюють традиційну бойківську писанку: техніка та орнаменти
- Розклад Великодніх богослужінь та освячення пасок у храмах Ужгорода
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді пройде майстер-клас на розкриття креативного мислення
- «Бограч-index» – квітень 2025: за місяць продукти подешевшали на 1,8 %
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
До цієї новини немає коментарів