Протягом місяця на Закарпатті задокументували майже 70 фактів використання фальсифікованої COVID-документації
У випадках, коли надана документація має ознаки підробки, дізнавачі та слідчі поліції області відкривають за такими фактами кримінальні провадження за статтею 358 Кримінального кодексу України. У поточному році органами дізнання та слідчими поліції області розпочато близько 70 таких кримінальних проваджень за фактами підроблення результатів ПЛО-тестування та свідоцтв про вакцинацію від COVID-19, а також їх використання.
Станом на 31 січня повідомлено про підозру фігурантам у 17 кримінальних провадженнях. До суду з обвинувальним актом направлено – 15 кримінальних проваджень. Нагадаємо, нещодавно 11 підроблених COVID-сертифікатів поліцейські виявили в освітян на Тячівщині. Поліцейські звертаються до краян із проханням відповідально ставитися до свого здоров’я і бути законослухняними.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Оперативники Мукачівського прикордонного загону викрили схему незаконного переправлення через кордон військовозобов'язаних чоловіків
- На Тячівщині директор дитячого садочку у змові із спільниками розікрали майже мільйон гривень на ремонті даху дитсадка
- У Мукачеві поліція затримала двох підлітків, які скоїли серію пограбувань за один вечір
- Ужгородців запрошують на зустріч із акторкою театру та кіно Риммою Зюбіною
- Обласна бібліотека презентує «Календар краєзнавчих пам’ятних дат Закарпаття на 2026 рік»
- В Ужгородському скансені відбудеться майстер-клас «Господиня року»
- За підтримку ЗСУ: чеським науковцям вручили подяки Ужгородської міської ради
- За 2025 рік закарпатські митники задокументували майже тисячу протиправних діянь на понад чверть мільярдів гривень
- Ужгородський замок і краєзнавчий музей – краща туристична атракція 2025 року
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох харків’ян
- Справу про заволодіння майже 45 млн грн під час ремонту державної дороги на Закарпатті передано до суду
- Сильний сніг і вітер: рятувальники ліквідовують наслідки падіння дерев на Закарпатті
- В Ужгороді судитимуть учасників злочинного наркоугрупування, які збували марихуану та метамфетамін в регіоні
- Рух підтримки закарпатських військових зібрав понад 1,75 млн грн на виготовлення дронів
- У Карпатах лісівники допомагають громадам долати наслідки снігопадів (ФОТО)
- На Рахівщині медики та гірські рятувальники врятували чоловіка, який потребував госпіталізації
- Рятувальники допомогли двом родинам, які прибули евакуаційним потягом з Дніпропетровщини
- Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном
- На Ужгородщині піротехніки знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
- На Закарпатті через сильні снігопади сталося знеструмлення у 21 населеному пункті

До цієї новини немає коментарів