Закарпатська митниця: 248 протоколів на 25 млн грн за порушення строків тимчасового ввезення автомобілів

Так, за 11 місяців 2021 року закарпатські митники склали 248 протоколів про порушення митних правил на суму майже 25 млн грн за ознаками частини 6 статті 481 Митного кодексу України. Безпосередніми предметами правопорушень були: вантажні автомобілі, легкові автомобілі та причепи.
За результатами проведеного аналізу документів, що можуть свідчити про факт передачі транспортного засобу у володіння, користування, або розпорядження особі, яка безпосередньо не ввозила такий транспортний засіб на митну територію України, за вказаний період складено 405 протоколів про порушення митних правил за ознаками частини 4 статті 469 Митного кодексу України, накладено штрафів на суму понад 13,2 млн грн.
Пресслужба Закарпатської митниці
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком
- Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка

До цієї новини немає коментарів