У 2022 році мають почати будівництво злітно-посадкової смуги біля Мукачева, — міністр інфраструктури

Будівництво злітно-посадкової смуги біля міста Мукачево почнеться у 2022 році. Про це сказав під час виступу на форумі "Велике Будівництво: Авіація. Туризм" міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.
За його словами, є вже всі необхідні документи на землю під будівництво аеропорту в Мукачеві.
"Я сподіваюся, що всередині 2022 року почнеться будівництво злітно-посадкової смуги біля міста Мукачево. Це буде головний аеропорт Закарпаття. Він важливий. Ми розуміємо, що є обмеження, які існують в Ужгороді. Потрібно, щоб туди сідали літаки будь-якого типу, і ми з'єднали цей регіон сполученням з рештою регіонів України", — сказав міністр інфраструктури.
Суспільне Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
- У Мукачеві патрульні виявили 12-річну дівчинку у стані алкогольного сп’яніння на даху покинутої будівлі
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- На Закарпатті гостра потреба у донорах III- та IV- груп крові
- Понад 300 випадків Covid-19 зафіксували з початку року на Закарпатті: майже половина з них у серпні
- У Мукачеві водія BMW спіймали за кермом під наркотиками
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Окремі показники якості повітря в Мукачеві перевищують гранично допустимі норми
- Підприємство в Мукачеві, яке знищили російські терористи, було одним з найбільших роботодавців Закарпаття
- Кількість постраждалих у Мукачеві збільшилася - останні новини щодо нинішньої атаки росії
- 19 постраждалих унаслідок ракетного удару по Мукачеву - наймолодшій 22 роки, найстаршому – 63: уточнені дані від ОВА
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- У Мукачеві є постраждалі внаслідок ворожої атаки
- Росіяни вдарили по підприємству у Мукачеві
- На Тячівщині будують новий дитсадок: об’єкт відвідали представники ПРООН
- Перечин встановив рекорд України в номінації "Найбільша кількість гібіскусів на одній локації"
- Дитина без нагляду та ймовірні наркотики у квартирі: у Мукачеві патрульні притягнули батька до відповідальності
- «Контракт 18–24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
До цієї новини немає коментарів