Опубліковано результати опитування "дистанційне навчання очима студентів" 2020-2021 в УжНУ

Опубліковано результати опитування "дистанційне навчання очима студентів" 2020-2021 в УжНУ
У кінці минулого навчального року в ДВНЗ «УжНУ» проводилось онлайн-опитування «Дистанційне навчання очима студентів». У опитуванні взяли участь 1963 студенти університету денної форми навчання. В цьому матеріалі ми маємо змогу розглянути його результати.

 

Отож, серед усіх опитаних найбільше виявилося студентів медичного факультету (15,5%), юридичного (9%), факультету історії та міжнародних відносин (8,9%).

90,5% респондентів – це студенти освітнього ступеня «Бакалавр», 9,5% - студенти освітнього ступеня «Магістр».

 

            Серед курсів градація є наступною:

1 курс – 29,4%                  5 курс (медичного спрямування) – 2,3%

2 курс – 22,5%                  6 курс (медичного спрямування0 – 0,6%

3 курс – 21,1%                  1 р.н. ОС «Магістр» – 7,2%

4 курс – 16,6%                  2 р.н. ОС «Магістр» – 0,4%

 

Серед опитаних студентів 78,1% відповіли, що мають доступ до мережі Інтернет для навчання у дистанційній формі за місцем проживання, а 1%, нажаль, не мають такого доступу.

 

           

Заняття в режимі онлайн за допомогою засобів відеоконференційного зв’язку проводились за розкладом занять (73,7%).

 

            54,8% респондентів задоволені комунікацією з викладачами під час навчання в режимі онлайн, водночас незадоволені складають 7,3% опитаних.

 

Загалом 72,4% студентів позитивно оцінили (з них 45,7% на «відмінно», і 26,7 на «добре») методику викладання, повноту та якість навчальних матеріалів під час проведення викладачами занять в режимі онлайн.

 

 

Щодо якості проведення контрольних заходів/тестувань для студентів університету, то позитивну оцінку їм дали 80,5% опитаних.

 

            Достатньо високо (82,3%) студенти оцінили об’єктивність оцінювання результатів навчання під час проведення занять у дистанційній формі. На думку 43,7% студентів вона є доброю, а 28,6% оцінили її на «відмінно».

 

 

         Проте, не можна однозначно стверджувати, що дистанційне навчання має тільки переваги. Так, думки студентів розділилися в питанні щодо якості знань під час навчання у дистанційній формі – тільки 30,3% вважають, що вона покращилася, разом з тим, 22,3% мають протилежну думку.

 

 

Підсумовуючи результати цього опитування, наведемо і такий факт, що 53,7% студентів готові продовжити навчання у дистанційній формі, а ще 21,6% підтримують змішану форму проведення занять в університеті.

           

Цей кризовий період дав усім нам можливість випробувати в максимальному режимі систему дистанційного навчання та, взявши до уваги побажання всіх учасників освітнього процесу, зробити відповідні висновки щодо його покращення.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

01 жовтня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів