Біля підніжжя Говерли знайшли тіло повішеного чоловіка. Особу встановлюють

В урочищі Брескул біля села Луги Рахівського району Закарпатської області знайшли мертвим чоловіка. Ймовірно він вчинив самогубство.
Про це в коментарі ТСН.ua сказала речниця поліції Закарпатської області Ганна Дан.
За попередніми даними, чоловік повісився. Його тіло знайшов біля підніжжя Говерли місцевий житель, який повідомив про це в поліцію.
"Це сталось неподалік Говерли, в лісовому масиві. Особу загиблого поліції ще не вдалось встановити. У нас відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України. Попередньо ознак насильницької смерті не виявлено. Тіло відправили для проведення судово-медичної експертизи. Вона встановить точну причину смерті. Слідчі працюють над тим, щоб встановити особу покійного", - повідомили в поліції.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- На Драгобраті гірські рятувальники допомогли сноубордистам, які заблукали
- Гірські рятувальники транспортували травмованого лижника зі схилу гори Красія
- На Рахівщині рятувальники розшукали трьох туристів, які заблукали в районі полонини Крачуняска
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- На Рахівщині врятували двох неповнолітніх, які заблукали у горах
- У горах Рахівщини врятували 26-річного киянина, який заблукав та ледь не загинув від переохолодження
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- На Закарпатті військові НАТО і Сил оборони України піднялись на Говерлу й відкрили мурал Армії громад України
- Змерзли й втратили орієнтування: на Рахівщині гірські рятувальники прийшли на допомогу туристам
- Рятувальники надали допомогу сноубордистці на Драгобраті
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм
- Рятувальники надали допомогу травмованій лижниці на горі Красія
- Ніч у горах Рахівщини ледь не стала останньою для 24-річного жителя Хмельниччини
- Гірські рятувальники на Рахівщині врятували сноубордиста, який заблукав у горах
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим військовим
- «Вальсовий тур до Відня» – в обласній філармонії в Ужгороді відбудеться концерт симфонічного оркестру
- Гірські рятувальники транспортували травмованого сноубордиста
- Співробітники СБУ ліквідували дві нові схеми безпідставного ухилення від мобілізації, які діяли на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів