Гравець ФК “Ужгород” Сергій Майборода потрапив до символічної збірної 25-го туру Другої ліги

Закарпатська команда здобула перемогу в матчі проти львівських “Карпат” (3:0), а нападник оформив дубль. Цей результат забезпечив вихід у Першу лігу. Традиційно найкращих у турі визначає сайт SportArena разом з ПФЛ.

“Ужгородській команді достатньо було обіграти молоді “Карпати”, щоб достроково підвищитися в класі. Проте тривалий час львів’яни зберігали інтригу, а м’яч всіляко оминав їхні ворота. Важливо було не залишити суперникам шансу на сенсацію, і це вдалося Майбороді. Наприкінці першого тайму він скористався неузгодженістю редуту гостей після довгої передачі й забив другий м’яч для закарпатців, а після перерви скористався хорошим коротким пасом Пуканича й майстерно використав свою нагоду оформити дубль”, — написали на спортивному медіа.