Для Ужгорода можуть закупити ще шість нових автобусів

Рішення виконкому Ужгородської міської ради.
На сьогоднішньому засіданні виконкому затвердили у новому складі комісію з відбору банківської або фінансової установи для укладання договору фінансового лізингу.
Проголосували і за те, щоб оголосити та провести конкурс з відбору банківської або фінансової установи для укладання договору фінансового лізингу на придбання 6 нових автобусів з низьким рівнем підлоги, із пасажиромісткістю не менше 100 осіб, екологічний показник стандарту не нижче Євро-5, комунальним підприємством “Ужгородський муніципальний транспорт” .
Ужгородська міська рада
До теми
- Уперше в Ужгороді Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн
- На Закарпатті стартував літній сезон оздоровлення дітей пільгових категорій
- Закарпаття відвідала Президентка Європейського Комітету регіонів Ката Тютто
- Перша Карпатська зміна успішно фінішувала: понад 240 дітей захисників відпочили на Закарпатті
- За результатами 9-ї хвилі програми «Грант на власну справу» на Закарпатті 17 заявників отримали позитивне рішення
- «Діалог влади та бізнесу»: підприємцям Закарпаття розповіли, як захистити власну справу від кіберзагроз
- На Закарпатті почастішали аварії за участі дітей та підлітків – прокуратура
- Рішення позачергової сесії Ужгородської міськради відкриває шлях до модернізації ліцею ім. Августина Волошина за стандартами НУШ
- До другої річниці створення «стрілецького» батальйону поліції Закарпаття бійців відзначили нагородами
- Безпека військовополонених: правила комунікації для родин та ЗМІ
- Діти із Запоріжжя, Донеччини та Київщини продовжують відкривати для себе Закарпаття в межах проєкту «Карпатська зміна»
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримав 91 роботодавець області
- Цифровізація освіти: понад 200 шкіл Закарпаття вже у «Мрії»
- Із 1 липня на Закарпатті стартує прийом заявок на участь у Конкурсі бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапів)
- Понад 12 000 учнів Закарпаття пройшли тренінги з «Захисту України» за оновленою програмою
- Ужгород посилює енергетичну стійкість: міська рада обговорила співпрацю з чеськими партнерами
- Додаткова відпустка для УБД: порядок та умови надання
- Бронювання та статус критично важливих підприємств: що змінюється для бізнесу Закарпаття
- Пенсія може бути більшою: як не втратити додаткові місяці страхового стажу

До цієї новини немає коментарів