Закарпатські митники на кордоні «розібрали» іномарку, аби дістатися до 100 блоків сигарет

Так, на митному посту «Тиса» закарпатським митникам довелося задіяти болгарку та інші інструменти, аби дістатися до понад тисячу пачок прихованих сигарет, які винюхав чотирилапий помічник кінолога.
А черговим «винахідником» виявився 32-річний уродженець Сваляви, який через «зелений коридор» наважився у незаконний спосіб перевезти у сховищах іномарки сигарети різних марок.
Вирушаючи до Угорщини на легковику марки «Ford Focus», під час проходження митно-прикордонного контролю закарпатець запевняв, що нічого прихованого не везе. Однак, невпевнена поведінка водія спонукала митників та прикордонників провести детальну перевірку автівки. Задіявши кінологічну команду митниці, натренований на сигарети англійський спанієль, обнюхавши автомобіль, подав відповідні знаки. Відтак, було вирішено перевірити транспортний засіб у боксі поглибленого огляду. І результат не забарився» За допомогою технічних засобів митного контролю: ліхтаря, набору інструментів, кутової шліфувальної машини (болгарки) виявлено приховані від митного контролю 1010 пачок сигарет з фільтром, без акцизних марок України, торгової марки «Compliment Blue». Тютюнові вироби сміливець приховав у правому та лівому порогах, а також під передньою панеллю автомобіля.
- Доступ до виявлених тютюнових виробів став можливим після демонтажу приборної панелі (торпедо) та металевої пластини, що знаходилась під панеллю, а також зняттям правого та лівого коліс, підкрилків, та металевих пластин, які оброблені силіконовим герметиком в колір транспортного засобу, – розповідають інспектори-оперативники управління забезпечення протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці Держмитслужби. - Також для доступу до частини сигарет, які знаходились під панеллю автомобіля, довелося демонтувати праві передні двері та за допомогою кутової шліфувальної машинки (болгарки), зробити виріз в правій передній стійці автомобіля.
Таким чином, понад тисячу пачок сигарет було приховано шляхом використання спеціально виготовлених сховищ. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Автомобіль “Ford Focus” (2012 р.в.), що використовувався для переміщення прихованого у тайниках товару, вартістю майже 200 тис грн., та сигарети вилучені до рішення суду.
Закарпатська митниця
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Збувала метамфетамін у під’їздах багатоповерхівок: в Ужгороді поліція затримала наркоторговку
- Трагедія у горах на Закарпатті: через падіння дерева загинув чоловік
- Закарпатця відзначено президентською нагородою «За оборону України»
- Понад 500 гектарів нового лісу: на Закарпатті висадили 1,6 мільйона сіянців
- Маленькі закарпатці спробували себе у ролі операторів дронів та кінологів Держприкордонслужби
- В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків: при собі він мав заборонені речовини
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- 60 діб у СІЗО без права застави: суд обрав запобіжний захід керівнику Ужгородського РТЦК та СП
- На Берегівщині виявлено громадянина Румунії, який порушив терміни перебування в Україні
- У травні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 27 водіїв
- На Тячівщині за позовом прокуратури громаді повернуть понад 3,5 га землі вартістю майже 19 млн грн
- В Ужгороді діти створювали «Еко-місто майбутнього» та вчилися берегти довкілля РЕПОРТАЖ
- На Закарпатті посадовцям РТЦК повідомлено про підозру через незаконне утримання людей до 48 діб
- Житель Дніпропетровщини намагався підкупити прикордонницю Мукачівського загону
- ДБР викрило групу переправників на Закарпатті
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП за участі вантажівки та мотоцикла
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків

До цієї новини немає коментарів