Офіційно: Уряд обмежив ціну на газ для населення

Кабінет міністрів встановив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр.
Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні уряду, передає Економічна правда.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що обмеження на зростання ціни на газ діятиме до завершення опалювального сезону.
Для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче 6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії так само встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр.
Також міністри встановили граничний тариф на розподіл газу – він не перевищуватиме 1,79 грн за кубометр.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- По 3 червня необхідно передати показники електролічильника
- Ремонт об’їзної Ужгорода: на міжнародній трасі М-08 оновили вже 11 тисяч квадратних метрів покриття
- Гаманець відчує: як змінилися ціни на продукти на Закарпатті в лютому
- На Закарпатті тривають поточні ремонти на автошляхах державного значення
- Валентин Севідов: "Цього тижня «Закарпаттяобленерго» розпочало підготовку до осінньо-зимового періоду 2026-2027 років"
- Служба місцевих доріг протягом тижня працювала на десятках напрямків
- Понад 17 мільярдів гривень потрібно для капітального ремонту ділянки на Закарпатті: який стан автошляху "Київ — Чоп"
- В області ліквідовують ямковість на автошляхах
- У Закарпатській області працює 21 снігоочисна техніка: який стан доріг
- Упродовж 2025 року на автошляхах місцевого значення Закарпаття відновили 115 км дорожнього полотна
- По області працює 37 одиниць снігоочисної техніки Служби місцевих автомобільних доріг та розвитку інфраструктури у Закарпатській області
- Інформація про четверту платіжку за газ не відповідає дійсності: закарпатські газовики спростовують фейк
- «Чому світла нема довше, ніж у графіку?» - на пресконференції в Ужгороді енергетики дали пояснення
- Чому на Закарпатті побільшало відключень світла: роз’яснення енергетиків
- На Закарпатті – 27 аварійних мостів на місцевих дорогах та близько 50 на державних
- На Закарпатті триває ремонт дороги, яка веде до Ужанського нацпарку
- Пільговий тариф на електроопалення: як скористатися в зимовий період
- Опалювальний сезон на Закарпатті офіційно стартував напередодні: область підготовлена та має резерв генераторів - ОВА
- Пережити зиму: росія прицільно б'є по газовій інфраструктурі
- На Закарпатті триває комісійне обстеження доріг - особлива увага аварійно-небезпечним ділянкам та місцям концентрації ДТП

До цієї новини немає коментарів