В Ужгороді на грудень звільнили підприємців І та ІІ груп платників від сплати єдиного податку

Про це міський голова Ужгорода повідомив сьогодні на своїй сторінці в мережі Фейсбук:
"Продовжуємо системну підтримку підприємців Ужгорода, яким украй складно вести діяльність у зв’язку з карантинними обмеженнями через поширення коронавірусу.
Сьогодні на позачерговій сесії міськради прийняли рішення, яким на грудень звільняємо підприємців І та ІІ груп платників, котрим постановою уряду заборонено працювати, від сплати єдиного податку.
На останній місяць цього року звільнили малий та середній бізнес, діяльність якого зупинена постановою Кабміну, і від сплати земельного податку та за оренду комунального майна.
До кінця карантину відновили дію рішення міськради – про звільнення від сплати за комунальне майно для літніх терас кафе та ресторанів. Сподіваюся, ці рішення допоможуть нашим підприємцям «утриматися на плаву» в ці нелегкі для всього світу місяці пандемії.
Це – питання, які у компетенції міської ради. Крім того, прийняли також звернення до Кабінету Міністрів України, щоб розглянули можливість звільнити цю категорію підприємців від сплати єдиного соціального внеску – як за себе, так і за найманих працівників, а також продовжити дію постанови Кабміну щодо призначення та виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям І та ІІ групи платників єдиного податку".
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Богдан Андріїв поспілкувався з ужгородцями під час чергового особистого прийому
- Нові можливості для захисту тварин: Ужгородська міська рада підписала Меморандум із благодійним фондом
- 15 дітей із Ужгорода, переважно з родин загиблих Захисників, сьогодні вирушили на відпочинок до Ніредьгази
- Юрій Яцина продовжить очолювати Закарпатську обласну клінічну лікарню
- Богдан Андріїв привітав ужгородських поліцейських із професійним святом
- Працівники Ужгородської міської ради сьогодні долучилися до благодійної акції та здали кров
- Електроенергія подорожчала майже на 189%: у водоканалі пояснили, що найбільше вплинуло на тариф
- В Ужгороді з 1 липня зросли тарифи на воду: чому змінилися ціни та якими будуть платіжки
- В Ужгороді тимчасово змінено рух окремих автобусних маршрутів через ремонт вулиці Карпатської України
- До уваги водіїв! В Ужгороді через спеку обмежено рух великих вантажівок
- В Ужгороді відзначили 30-ту річницю Конституції України
- В Ужгороді встановили тариф на проїзд у міських автобусах у розмірі 23 гривень
- Майже 1,1 млн гривень в Ужгороді спрямують на соціальну підтримку Захисників та їхніх родин
- Ремонт Пішохідного мосту в Ужгороді: коли розпочнуть роботи, скільки це коштуватиме та чи перекриватимуть рух
- Богдан Андріїв: "Ужгород виділив ще 13 мільйонів гривень на підтримку захисників"
- 1 мільйон гривень спрямують на підтримку ветеранських організацій в Ужгороді
- Богдан Андріїв вручив грамоту міської ради директорці «АстраДіа» Нелі Лазар
- Гордість Ужгорода: міський голова нагородив талановиту молодь ФОТО
- Розпочала роботу чергова сесія Ужгородської міської ради: що на порядку денному
- В Ужгороді нагородили рятувальників УДСНС у Закарпатській області за героїчну боротьбу з пожежами

До цієї новини немає коментарів