Учора в Ужгороді обговорювали „Стратегію розвитку сектору воєнної безпеки України”.

За результатами обговорення пунктів програми у кожному регіоні буде затверджено єдину комплексну програму розвитку „України” після виборів 2006 року.

 

1 лютого в Ужгороді відбулося засідання „круглого столу” з метою обговорення проекту програми Блоку „Наша Україна” „Стратегія розвитку сектору воєнної безпеки України”. Як відомо, проект програми „Стратегія розвитку України” містить кілька розділів, серед яких і питання національної безпеки і охорони. За результатами обговорення пунктів програми у кожному регіоні буде затверджено єдину комплексну програму розвитку „України” після виборів 2006 року.
В Ужгороді у обговоренні проекту взяли участь представники місцевих оборонних структур, а також народний депутат України, член фракції „Наша Україна”, член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Сергій Жижко, незалежний воєнний експерт, президент Атлантичної Ради України, генерал-майор у відставці Вадим Гречанінов та керівник воєнного проекту „Нашої України” Володимир Севонькаєв.
Вадим Гречанінов зауважив, що наразі у світі вже розпочалася ера глобалізації, що змінила еру холодної війни. Однак досі Україні загрожує чимало небезпек. Так, зокрема, поведінка Росії у газових питаннях скоріше нагадує тактику холодної війни. Сьогодні війна — це вже не лише вторгнення на територію військ, але й різні види пресингу на державу, тому Україна в сучасних умовах потребує удосконаленої системи оборони.
Однією із загроз безпеці держави фахівці сьогодні визнають також міграційний потік, особливо через східні кордони держави. Враховуючи геополітичні зміни у світі в останні роки, для України існують як воєнні, так і невоєнні загрози її стабільному розвитку.
Україна сьогодні опинилася між двома блоками — НАТО та ОДКБ на чолі з Росією. „Західна культура безпеки повністю виключає можливість використання зброї проти мирного населення, тоді як в ОДКБ це питання стоїть зовсім інакше, — каже В. Гречанінов.— Тому Україна повинна прямувати до західних стандартів безпеки і оборони”, повідомляє Інформаційно-електронний дайджест Незалежного громадського прес-центру "Закарпатський вибір-2006".

 

02 лютого 2006р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів