СБУ закликає закарпатців бути пильними напередодні святкування Дня незалежності та Дня державного прапора

СБУ закликає закарпатців бути пильними напередодні святкування Дня незалежності та Дня державного прапора
СБ України закликає мешканців та гостей області дотримуватися заходів безпеки під час перебування в публічних місцях у святкові та вихідні дні, інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі речі або транспортні засоби.

 

Особливу увагу слід звертати на осіб, поведінка яких викликає підозру. Вони можуть проявляти підвищену зацікавленість до об’єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення терористичної та сепаратистської діяльності просимо повідомляти Управління СБ України в Закарпатській області за номерами +38 (0312) 69-15-16; +38 (0312) 61-31-00; +38 (097) 256-54-30 або на електронну поштову скриньку: [email protected]

Конфіденційність гарантована.

Прохання не бути байдужими до власного життя та безпеки оточуючих. Крім того, в умовах підвищеної небезпеки пандемії, необхідно додержуватися заходів індивідуальної безпеки в громадських місцях.

Пресслужба УСБУ в Закарпатській області

 

22 серпня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів