Собака закарпатських митників Рамсі вкотре винюхав «сонячний» тайник


Втім, за попередньою інформацією, отриманою митницею від правоохоронних органів, щодо можливого незаконного переміщення прихованого цінного каменю, було вирішено провести поглиблений огляд автобусу, до якого інспектори залучили кінологічну команду.
Відтак, спритний чотирилапий помічник кінолога на ім’я Рамсі, натренований на бурштин, за лічені хвилини винюхав «сонячний» тайник.

Виявлені предмети у формі каміння, за зовнішніми ознаками схожі на каміння бурштину в сировині, в необробленому вигляді, різних фракцій та кольорів, знаходилися в 15 поліетиленових мішках. Загальна вага виявленого каміння становить 111,200 кг.

А приховали спритні ділки велику партію бурштину в спеціально виготовленому, обладнаному та пристосованому з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України сховищі (розмірами 43см х 53см х 135 см), що знаходився в передній частині автобусу з лівого боку під боковим крилом. Тайник був виготовлений шляхом вварювання металевих конструкцій у передню частину багажного відсіку з лівого боку автобусу.

Доступ до прихованих товарів став можливим після демонтажу лівого бокового крила автобусу, демонтажу радіатора, що кріпився металевими шурупами, демонтажу металевої кришки, закріпленої металевими заклепками, яка й закривала отвір до спеціально виготовленого тайника. Радіатор, що закривав доступ до металевої кришки тайника не був під’єднаний до агрегатів автобусу та прикріплений з метою маскування спеціально виготовленого сховища.
Тож, відносно закарпатця складено протокол про порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Остаточну вартість виявленої партії бурштину встановлюватиме спеціаліст-експерт. А от вартість вилученого автобусу марки «EOS» модель «100 COACH», становить майже 412 тис грн.
Пресслужба Закарпатської митниці
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді відбудеться поетичний марафон до Міжнародного дня рідної мови
- Через відключення світла на Закарпатті можуть не працювати світлофори на залізничних переїздах
- "Слідами легенд": у замку Сент-Міклош відбулася виставка картин поліцейського Романа Хмеляра
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили серію підроблених «Зелених карт»
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні
- Горами через Закарпаття: викрито канал незаконного переправлення до Румунії
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми
- Прикордонника Чопського загону відзначили державною нагородою
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- На Закарпатті викрили двох чоловіків, які намагалися перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок
- Ще один Центр життєстійкості офіційно відкрили на Закарпатті
- На Берегівщині запрацював Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- Прикордоннику з Чопського загону вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня
- У Пилипецькій громаді відкрили ЦНАП
- В Ужгороді обговорили реінтеграцію ветеранів та створення можливостей для них

До цієї новини немає коментарів