На Закарпатті на літній період буде обмежений рух великовагового транспорту (ПЕРЕЛІК ДІЛЯНОК ВІДСТОЮ)

З метою збереження автомобільних доріг загального користування Закарпатської області, починаючи з 1-го червня, при підвищені температури більш ніж +28 градусів за Цельсієм, вводиться режим обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т з 10.00 до 22.00 на всіх автодорогах загального користування Закарпатської області.
Місця для відстою транспорту позначені відповідними дорожніми знаками. Також для попередження про заборону руху уздовж автомобільних доріг розміщені інформаційні панно.Перелік місць відстою вантажного автотранспорту в денний період доби внаслідок тривалої спекотної погоди на автодорогах державного значення в Закарпатській області:
М-06 Київ - Чопкм. 711+700 с. Тишів (праворуч)
км 719+250 с. Н.Ворота (праворуч) км 722+100 Готель «Наталі» (праворуч) км 765+550 с. Чинадієво«Укртрансавтосервіс» (праворуч)
км 773+600 м. Мукачево (ліворуч)
км 788+900 паркінг «Млин» (ліворуч) км 808+500 с. Кінчеш, авторинок км 828+870 Стоянка «Автопорт – Чоп» км 831+450 перед КПП «Тиса» (праворуч)М-08 Обхід м. Ужгород – КПП «Ужгород»
км 2+100 Паркінг (ліворуч)
Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Ів.Франківськ – Рогатин – Бібрка - Львів
км 10+600 Поворот на с. Пістрялово (праворуч)
км 60+000 Перед м. Хуст (праворуч)
км 64+000 Об’їзна м. Хуст км 154+300 с. Ділове, «Центр Європи» (ліворуч)км 164+200 (м. Рахів, біля заповідника) праворуч
км 181+500 с. Кваси (праворуч)
км 205+600 с. Лазещина (праворуч)Н-13 Львів – Самбір - Ужгород
км 156+200 Перед Ужоцьким перевалом
км 175+000 с. Ставне
км 215+200 с. Дубриничі (ліворуч) км 240+300 Біля с.Оноківці (ліворуч біля поста поліції)Р-21 Долина - Хуст км 70+000 –71+000
Біля с. Сойми (ліворуч)
км 105+600 с. Н.Бистрий, (праворуч біля мосту через р. Ріка)км 113+000 Між с. Горінчево та с.Березово
М-26 «Вилок» - Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково»
км 2+500 За КПП «Вилок» (ліворуч)
км 20+500 Перед КПП «Дяково» (праворуч)М-25 «КПП «Соломоново»-Велика Добронь – Яноші – з підїздом до КПП«Косино»
км 6+100 Перед с.Червоне (праворуч)
Служба автомобільних доріг у Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті зросла кількість платників із високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства
- Місцеві бюджети Закарпаття отримали майже 79 млн грн податку на нерухомість
- На Закарпатті з початку року проведено 160 перевірок у сфері обігу підакцизних товарів: виявлено порушень на 8,5 млн гривень
- Неефективні управлінські рішення на понад 108 мільйонів гривень виявили у І кварталі закарпатські аудитори
- Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-березня 2026 року склали майже 69 млн грн
- Цьогоріч Закарпатська митниця збільшила перерахування до Держбюджету на 1,7 млрд грн
- Платники Закарпаття сплатили понад 3,7 млрд грн ЄСВ за три місяці 2026 року
- В Ужгороді підприємцям пояснили, як реально зменшити витрати на електроенергію
- Майже 3 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття у січні-березні 2026 року
- Понад 5 млрд грн за квартал сплатили платники Закарпаття до держбюджету
- На Закарпатті понад 100 суб’єктів господарювання здійснюють діяльність у сфері обігу пального
- На Закарпатті понад 3,4 тис. суб’єктів господарювання здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами
- Електроенергія — одна з ключових витрат у бізнесі. Але чи точно ви розумієте, як формується її ціна і як можна платити менше?
- Цікавлять питання формування ціни на електроенергію? Реєструйтесь на безкоштовну зустріч з електропостачальником в Ужгороді
- Платники Закарпаття сплатили понад 2,3 млрд грн ЄСВ за два місяці 2026 року
- Майже 2 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття у січні-лютому 2026 року
- За 2 місяці 2026 року Закарпатська митниця скерувала до Держбюджету майже 4 мільярди гривень платежів
- До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 165 млн грн єдиного податку за січень 2026 року
- У січні 2026 року громади Закарпаття отримали майже 3 млн грн туристичного збору
- Закарпатська митниця спрямувала з початку року до бюджету майже 3 млн грн від продажу конфіскату

До цієї новини немає коментарів