У Тячеві будують критий тенісний корт

14 травня на другому пленарному засіданні позачергової сесії Тячівської міської ради депутати виділили 500 тис. грн. на роботи з реконструкції Тячівського міського парку (ІІ черга), а саме – на будівництво критого тенісного корту.
Наразі частину робіт уже виконано – над кортом встановлюють металеві арки для навісної конструкції. Затим над ними змонтують тентове покриття. Будівництво критого тенісного корту розвантажить спортивну арену «Тячів» і дозволить секції великого тенісу збільшити час тренування, незалежно від погодних умов. Також це дасть можливість проводити у Тячеві спортивні змагання з великого тенісу не тільки в літній період, а заняття тенісом дітей – незалежно від погодних умов.
Джерело: Тячів
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді пройде відбір 30 найкращих ветеранів, які представлять Україну на міжнародних змаганнях
- Ужгородські боксери вибороли «золото» та два «срібла» на міжнародному турнірі «Кубок Галичини»
- В Ужгороді стартував турнір пам’яті видатного закарпатця, командира та Героя України Анатолія «WarWar» Тегзи
- Закарпатські ветерани успішно виступили на Всеукраїнських спортивних змаганнях із регбі на кріслах колісних
- На Закарпатті відбувся командний чемпіонат України серед юнаків зі спортивного орієнтування
- Цими вихідними в Ужгороді та Мукачеві відбудуться масштабні забіги
- Успіх у столиці: динамівці із Закарпаття здобули медалі на всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою
- Команда Ужгородського ліцею «Лідер» – переможці проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування
- В Ужгороді стартував фінал всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування
- Ужгородські дзюдоїсти вибороли шість медалей на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- «Лавандовий забіг» відбудеться 26 червня на Закарпатті: відкрита реєстрація
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Закарпатські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з хортингу
- Від захоплення з дитинства до золотої нагороди: як студент УжНУ виборов золото з армреслінгу
- В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
- Закарпатські рятувальники – переможці обласного чемпіонату з армрестлінгу
- Юні дзюдоїсти з Ужгорода вибороли п’ять медалей на міжнародному турнірі у Словаччині
- Тріумф у Грузії: ветерани із Закарпаття здобули золото і срібло чемпіонату Європи зі стронгмену
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

До цієї новини немає коментарів