Є довіра: Нового голову Закарпатської ОДА перевірили на доброчесність

У ці хвилини триває брифінг прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. Він прибув на Закарпаття для представлення нового очільника області та вирішення інших питань. Журналісти поцікавилися, чи нового голову ОДА Олексія Петрова перевірили на предмет доброчесності.
"Перевірили, нема питань, є повага, є довіра. Логіка призначення проста: це ефективна людина, і ефективна в кризових умовах", – запевнив прем'єр-міністр Шмигаль.
Перед цим на сайті президента України з'явився указ про призначення Петрова на посаду голови Закарпатської ОДА.
Олексій Петров – український офіцер спецслужб, генерал-майор, начальник Управління СБУ в Кіровоградській області (2019-2020). Керівник Департаменту контррозвідки Служби безпеки України (2017-2019). Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Закарпатті почастішали аварії за участі дітей та підлітків – прокуратура
- До другої річниці створення «стрілецького» батальйону поліції Закарпаття бійців відзначили нагородами
- Безпека військовополонених: правила комунікації для родин та ЗМІ
- Діти із Запоріжжя, Донеччини та Київщини продовжують відкривати для себе Закарпаття в межах проєкту «Карпатська зміна»
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримав 91 роботодавець області
- Цифровізація освіти: понад 200 шкіл Закарпаття вже у «Мрії»
- Із 1 липня на Закарпатті стартує прийом заявок на участь у Конкурсі бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапів)
- Понад 12 000 учнів Закарпаття пройшли тренінги з «Захисту України» за оновленою програмою
- Додаткова відпустка для УБД: порядок та умови надання
- Бронювання та статус критично важливих підприємств: що змінюється для бізнесу Закарпаття
- Пенсія може бути більшою: як не втратити додаткові місяці страхового стажу
- На Закарпатті створять перший інноваційний науково-дослідницький кластер
- Рятувальники перевіряють, чи готові лісництва краю до пожежонебезпечного сезону
- Соціальна стипендія для студентів ВПО: хто має право та як її отримати
- Закарпаття стало майданчиком для проведення Національного форуму «Здорова Україна 2030»
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
- Реінтеграція захисників: на Ужгородщині обговорили розширення психологічної підтримки в громадах
- Молодь обирає службу зайнятості: Закарпаття - серед лідерів в Україні

До цієї новини немає коментарів