На Закарпатті СБУ викрила посадовця лісгоспу на нелегальному збуті державної деревини

За попередніми даними слідства, посадовець лісгоспу налагодив корупційний механізм отримання грошей від незаконної реалізації лісосировини. За різні суми хабарів він «гарантував» місцевим підприємцям не створювати перешкод у вивезенні з території лісництва оптових партій дерев цінних порід без оформлення відповідних документів.
Оперативники спецслужби задокументували два факти збуту 12 м³ необлікованого ясена за 1200 американських доларів.
Правоохоронці затримали посадовця відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на робочому місці під час одержання чергової частини неправомірної вигоди.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до оборудок.
Заходи із викриття протиправної діяльності проводились на виконання Указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів» спільно з Державним бюро розслідувань під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.
УСБУ в Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі




До теми
- Автопарк шкільних автобусів Закарпаття поповнився двома новими транспортними засобами
- Менше черг на кордоні: на Закарпатті готують до відкриття новий пункт пропуску
- 140 280 послуг надали ЦНАПи Закарпаття у першому кварталі цього року
- Закарпаття готується приймати дітей із прифронтових регіонів для відпочинку й оздоровлення
- На Закарпатті стартували п?ятиденні навчання для близько 40 фахівців соціальної сфери, які працюють з дітьми з інвалідністю та вразливими сім'ями
- Про безпеку дітей, вербування у закарпатських школах та безпеку в регіоні йшлося під час онлайн-наради в ОВА
- Від заповідності до туризму: на Закарпатті шукають баланс у лісовій сфері
- «Приватна ППО» на Закарпатті: бізнес залучають до захисту неба над регіоном
- Підтримка адаптивного спорту на Закарпатті: ветеранам передали новий інвентар на понад 4 млн грн
- 255 сертифікованих вчителів і нові виклики: як змінюватиметься освіта на Закарпатті
- На Закарпатті близько 100 тисяч людей забезпечили минулого року продуктовими наборами міжнародні партнери
- 8 територіальних громад Закарпаття об'єдналися в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Мараморош»
- Громади Закарпаття можуть отримати до 10 тисяч євро грантової підтримки від Словаччини
- 90% релокованого бізнесу може залишитися на Закарпатті після війни, — ОВА
- Володимир Зеленський в Ужгороді прокоментував, коли розширять список країн для подвійного громадянства
- Закарпаття та Донеччина об’єднують зусилля заради людей та майбутнього
- Володимир Зеленський вручив державні нагороди трьом закарпатцям
- В обласному центрі Закарпаття відзначили Міжнародний день ромів
- У Хусті відкриють Логістичний центр професійної освіти
- В ОВА вручили нагрудний знак «Честь і доблесть Закарпаття» бійцю підрозділу «Стугна»

До цієї новини немає коментарів