Таксисти платитимуть 100 гривень податку

Сьогодні міські депутати таки переглянули ставки єдиного податку

 

З огляду на численні звернення таксистів, яким попереднім рішенням сесії міськради підвищили ставки єдиного податку втричі, тепер ставки було переглянуто. Тим більше, що й прийняті вони були з порушенням законодавства. Спочатку в проект рішення було внесено ставку на суму 120 гривень, але затвердили депутати 100-гривневий податок.
Так само переглянули ще кілька ставок.
Вл.інф.

 

23 грудня 2005р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. мандрівник 2005-12-23 / 18:31:00

    Ужгород-місто у центрі Європи(з географії),ціни
    на все інше-не нижче Європи чи Америки(з економіки )Крім того,"Ужгород был уже большой,когда Москва ещё была маленькой"(з ІСТОРІЇ)

  2. мандрівник 2005-12-23 / 18:14:00

    "проблема нелегальних таксистів - це сфера компетентних органів " - 100% вірно.
    Всі "нелегальні таксисти"-вихідці з цих самих "компетентних органів", або так чи інакше пов*язані з ними.Ворон ворону очі не виклює.

  3. Данило 2005-12-23 / 18:11:00

    Мандрівник, а щось не зрозумів тебе. Ти чимось не задоволений? Щодо дешевизни таксі, так і Ужгород є одним із найменших обласних центрів в Україні.

  4. мандрівник 2005-12-23 / 18:01:00

    " в місяць таксист заробляє до 2000 " -
    Адвокати мають більше чи меньше,сидячи у чатах?
    "Їхню кількість треба регулювати "- Хто буде? Данило?Мало ще є Данилів-може їх відрегулювати?
    "Таксисти ж підвищили суттєво вартість проїзду. Чи я помиляюся?"-помиляєшся.Піднімають хазяї таксистів-адвокати та інші регуліровщики

  5. PILANJA 2005-12-23 / 17:46:00

    хлопці, не кажіть, в Ужгороді таксі - одне з найдешевших в Україні. А проблема нелегальних таксистів - це сфера компетентних органів. В нас доста є приватних фірмб що займаються таксі, з часом вони повиштовхують "тіньовиків"

  6. Данило 2005-12-23 / 16:46:00

    У кожного вона по-свому складна. Але у підвищенні податку трагедії не бачу. Життя дорожчає. Таксисти ж підвищили суттєво вартість проїзду. Чи я помиляюся?

  7. адвокат 2005-12-23 / 16:20:00

    я не рахую грошей таксистів. молодці. кожен працює як вміє. знаю, що у них і так багато клопот, та платежів, і робота не легка.

  8. адвокат 2005-12-23 / 16:19:00

    Думки є жавжди. Таксистів багато. І платити 60 грн податку смішно, могли і 120 поставити. Ще би штрафувати їх за нахабність.
    Знаю, що в місяць таксист заробляє до 2000 грн.

  9. Данило 2005-12-23 / 16:15:00

    адвокат - вважаю рішення правильним. Таксистів в місті валом, забагато. Їхню кількість треба регулювати. Щоб вони не говорили, але 100 гривень вони мають прибутку за зміну. Влада би мала жортскіше контролювати ситуацію в місті, в тому числі і з нелегальними перевізниками. До речі, а чого ти чекаєш? Можеш і сам щось написати. Чи в тебе немає думки з цього приводу?

  10. адвокат 2005-12-23 / 15:36:00

    ну Данило, Славик, чекємо на ваші коменти