Закарпатським абітурієнтам: УжНУ оголошує додатковий прийом заяв і документів

- зарахування вступників на основі повної загальної середньої освіти, які допущені до конкурсного відбору або рекомендовані до зарахування, за рахунок цільових пільгових державних кредитів або за кошти фізичних та юридичних осіб триває до 30 вересня.
- зарахування вступників на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст або здобутого ступеня бакалавр (магістр, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст), які допущені до конкурсного відбору або рекомендовані до зарахування, за кошти фізичних та юридичних осіб триває до 30 вересня.
ДВНЗ "УжНУ" оголошує додатковий прийом заяв і документів:
- для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за заочною формою навчання. Заяви можна подавати з 16 серпня по 11 вересня;
- для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на заочну форму навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавр. Заяви можна подавати з 16 серпня по 09 вересня;
- для вступу для навчання для здобуття ступеня магістра за всіма формами навчання на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста. При цьому за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 12 «Інформаційні технології», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» використовуються результати єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту. Заяви можна подавати з 16 серпня по 06 вересня;
– за ступенем бакалавра осіб, які здобули ступінь бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (друга або наступна вища освіта). Заяви можна подавати з 16 серпня по 06 вересня;
– за ступенем бакалавра (магістра) осіб, які здобувають такий самий або вищий ступінь не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план. Заяви можна подавати з 16 серпня по 06 вересня.
Також інформуємо про спеціально організовану сесію ЄВІ:
- 05 листопада 2019 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, яка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме з 07 по 15 жовтня 2019 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань.
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри.
Детальну інформацію з усіх питань вступної кампанії можна отримати на офіційному сайті або у приймальній комісії:
м. Ужгород, вул. Університетська, 14, кімн. 228,
тел. 031-264-30-84, 066-571-62-40, 096-123-89-67;
e-mail: [email protected]
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Квітковий сезон стартував: що вже цвіте в ботанічному саду УжНУ
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Втрачений Ужгород: правила корчм і кав’ярень XIX століття
- Про що писали газети 100 років тому (лютий)
- "Герої серед нас": вечір пам'яті військовослужбовця Сергія Кузнєва провели в науковій бібліотеці УжНУ

До цієї новини немає коментарів