Ефективність є, залишилось шукати інвесторів – чи вдасться залучити капітальні інвестиції в Закарпаття?

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оприлюднило показники інвестиційної ефективності областей, сформовані на підставі даних Державної служби статистики України, Служби зайнятості та інших офіційних джерел.
Головними критеріями, які визначають інвестиційну ефективність, стали розраховані на душу населення капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та виконані за відповідний період будівельні роботи. Крім того, досліджувалася динаміка, що характеризує як інвестиційну активність у регіоні так і соціально-економічний ефект від залучених коштів.
За зведеними показниками поточного року Закарпатська область отримала 182,75 балів і увійшла до групи «ineB», що відповідає високому рівню рейтингу.
Крім Закарпаття до відповідної групи увійшли ще чотири області: Одеська, Вінницька, Харківська та Волинська.
Прес-центр Закарпатської ОДА
До теми
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 22 млрд грн податкових платежів
- Цьогоріч закарпатські імпортери та експортери сплатили до бюджету понад 15 млрд грн митних платежів та зборів
- На Закарпатті до місцевих бюджетів сплатили майже 19,6 млн гривень туристичного збору
- Майже 7 млрд грн податків поповнили місцеві бюджети Закарпаття з початку року
- Зовнішня торгівля Закарпаття: у першому півріччі 2025 року експорт знизився, імпорт зріс
- Платники Закарпаття з початку року сплатили понад 7 млрд 728 млн грн ЄСВ
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 18 млрд грн податкових платежів
- 400 млн грн інвестицій і 500 робочих місць: нове підприємство розпочало роботу на Закарпатті
- 1 млн пляшок газованих фруктових нектарів та сидрів на рік – такими є нові виробничі потужності підприємства, релокованого з Херсонщини на Закарпаття
- На Закарпатті платники податків сплатили понад 1,6 млрд грн військового збору
- Закарпатські підприємці збільшили сплату єдиного податку майже на 80 млн грн
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – понад 869 млн грн єдиного податку
- Правопорушень на 120 млн грн задокументували закарпатські митники завдяки міжнародній співпраці
- На Закарпатті з початку року бюджети отримали понад 15,3 млн грн туристичного збору
- Закарпаття: протягом 7 місяців 2025 року податки і збори наповнили місцеві бюджети на понад 5,8 млрд гривень
- Митний аудит - в дії: за І півріччя 2025 року виявлено порушень митного законодавства на понад 4 млн. грн.
- До місцевих скарбниць від платників акцизного податку Закарпатської області надійшло понад 81,3 млн гривень
- Земельний податок на Закарпатті: надходження за 6 місяців майже на 20% перевищили минулорічні
- Штрафи за невидачу фіскального чека повертаються - ДПС Закарпаття
- Податок на нерухомість: на Закарпатті вже сплачено понад 132 млн гривень
До цієї новини немає коментарів