Президентська виборча кампанія ще не стартувала, а політичні партії на Закарпатті уже активізувались (ФОТО)

У листопаді спостерігачі ОПОРИ зафіксували роботу кількох наметів на вулицях Ужгорода, в яких роздавали партійну друковану продукцію. Це були намети від політичних сил «Об’єднання «Самопоміч», «Народний фронт», «Справедливість» та ВО «Батьківщина».
У відповідь на інформаційний запит від спостерігачів ОПОРИ з проханням надати перелік політичних та громадських організацій, які повідомили міську раду про мирне зібрання (у рамках статті 39 Конституції України) у контексті встановлення наметів чи інших переносних конструкцій з метою роздачі друкованої продукції – у період з 1 по 27 листопада,в Ужгородській міській раді повідомили, що до них зверталися ПП «Об’єднання «Самопоміч» (у період із 22 жовтня по 4 листопада), ВО «Батьківщина» (із 31 жовтня по 30 листопада) та Закарпатська обласна регіональна парторганізація «Справедливість» (з 1 по 12 листопада).
Аналогічний запит на доступ до публічної інформації представники ОПОРИ надіслали і у Хустську та Мукачівську міські ради. У Хустській відповіли, що ВО «Свобода» (2 листопада) та «Народний фронт» (14 листопада) повідомляли орган місцевого самоврядування про мирне зібрання. У Мукачівській міській раді повідомили, що у період жовтня-листопада, до них надходили повідомлення про встановлення наметів із метою роздачі друкованої продукції від Мукачівської міської організації партії ВО «Батьківщина» та політичної партії «Народний фронт».
Також протягом осені на вулицях Ужгорода спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди із зображенням фотографій потенційних учасників виборчих перегонів та їхніми передвиборчими лозунгами. Наприклад, у жовтні в місті з’являлися білборди із зображенням можливої кандидатки на пост Президента, очільниці ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, сітілайти із головою політичної партії «НАШІ» Євгенієм Мураєвим, плакати зі слоганами «Державна мова – запорука єдності» із підписом чинного Президента Петра Порошенка.
Також у жовтні на вулицях були розміщені білборди із зображенням представника партії «ОСНОВА» Сергія Тарути, білборди лідера «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового зі словами – «НАСТУП» та плакати «Партії Миру» зі словами – «Буде мир – буде відновлення економіки». Також на Закарпатті розміщені білборди із символікою «КМКС. Партії угорців України», на яких напис - «Не даймо зруйнувати мир на Закарпатті»
Протягом листопада в Ужгороді можна було помітити носії зовнішньої реклами із передвиборчими закликами Олега Ляшка, Юлії Тимошенко та Анатолія Гриценка.
ОПОРА нагадує, що відповідно до частини 1 статті 44 та частини 1 статті 57 Закону України «Про вибори Президента України», передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.
Додамо, що вибори Президента відбудуться 31 березня 2019 року, а виборча кампанія стартує 31 грудня 2018 року.
ОПОРА Закарпаття






До теми
- Прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон
- Закарпатські аграрії завершили збір ранніх сільськогосподарських культур
- За матеріалами БЕБ судитимуть керівницю компанії, що намагалась незаконно отримати понад 1,1 млн грн відшкодування ПДВ
- Прикордонники Чопського загону затримали порушника під час спроби нелегального переходу кордону
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили предмети з ознаками холодної зброї
- «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»: триває обласний конкурс для майстрів і митців
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Боротьба за відновлення: в Ужгороді розпочали адаптивні тренування для ветеранів війни
- За матеріалами СБУ 14 років тюрми отримав охоронець російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
- На Великоберезнянщині прокурори звернули до бюджету майже 1 млн грн за порушення умов застави за наркозлочини
- Володимир Зеленський: "Ужгород став першим обласним центром, що буде з'єднаний із Братиславою, Кошицями, Будапештом і Віднем завдяки новій залізничній колії"
- Поліція Закарпаття об’єднала можливості кінологів та професійну підтримку психологів для реабілітації Захисників
- На горі Петрос врятували вагітну туристку, яка травмувала ногу
- На Закарпатті поліцейські попередили напад на школу
- На Закарпатті відбувся фінальний етап всеукраїнської гри «Джура-2025»
- На Закарпатті 24-річна жінка вела в Румунію 5 дорослих чоловіків
- Смертельна ДТП на Ужгородщині, в якій загинув прикордонник: прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду щодо винуватиці
- Високі державні нагороди за особливі досягнення у професійній діяльності отримали двоє закарпатських спортивних функціонерів
- «Національна легенда Закарпаття» - в Ужгороді відкрили виставку-присвяту Кларі Балог
- Рятувальники та місцева пожежна команда Королева загасили пожежу в житловому будинку
До цієї новини немає коментарів