Закарпаття може пишатися своїми винами!

Виставка алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine, що відбувалася в Києві і в рамках якої проходив конкурс - престижний форум професіоналів галузі. Отже, можемо констатувати: закарпатські вина знову визнані одними з найкращих на ринку України. Те, що місцевий продукт вартий поваги професіоналів й уваги споживачів, підтвердила перемога компанії Шато Чизай.
50 найкращих сомельє нашої держави та країн Європи оцінювали близько півсотні зразків вин на сліпій дегустації, що вважається найбільш об’єктивним методом визначення якості.
Компанія подала на конкурс 9 взірців і стала «абсолютним чемпіоном» конкурсу: усі представлені вина отримали відзнаки в своїх категоріях. Особливо тішить успіх легендарної «Троянди Карпат», це біле марочне солодке десертне вино, відзначене як найліпше у своїй категорії, і стало лауреатом Платинової медалі, та визнано найкращим вином конкурсу.
Muskotály Chateau Chizay - краще біле сухе ординарне вино, Розе Піно Нуар - краще рожеве вино конкурсу Wine & Spirits Ukraine Awards 2018-го року.
Скарбничка виноробні також поповнилася такими призами: срібні медалі отримали Трамінер (2017, біле сухе), Chersegi (2017, біле сухе), Muskotály (2017, біле сухе), Кагор Закарпатський Авторський (червоне десертне, 2016); а бронзові відзнаки – Фурмінт (2017, біле сухе витримане), ROSÉ Pinot Noir (2017, рожеве сухе), ICE WINE Riesling (2016, біле солодке), Cabernet Sauvignon (2017, витримане червоне сухе).
Шато Чизай здобув найбільше медалей Ukraine Wine & Spirits Awards серед усіх учасників. До слова, участь у конкурсі брали українські виробники, а також учасники виставки з інших країн. Дипломи отримали і класичні визнані напої закарпатської виноробні, і нові пропозиції, які нещодавно вийшли на ринок, зокрема, витриманий Фурмінт, що вже стає «зіркою» серед вин України, та рідкісний Ice Wine, так зване «льодове вино». Підтвердили свої позиції і розе, а також вишукані білі, адже, до слова, професіонали вважають, що Закарпаття є краєм сухих білих вин, хоча, звісно, не тільки.
Як розповіла керівник департаменту маркетингу компанії Шато Чизай Олександра Поліщук, попри те, що міжнародна виставка з дегустаційним конкурсом Wine&Spirits Ukraine Awards відбувалася вперше, захід мав високий рівень: «Радує якість об’єднання організаторів з виноробами. Виставка довела, що українському вину бути, воно гідне, готове конкурувати в світі. Я дуже сподіваюся, що наступного року буде більше учасників і ми, виробники, зможемо отаким «єдиним фронтом» показувати, що наше вино варте уваги. А також запрошуватимемо більше міжнародних представників – як наших колег, так і потенційних покупців, щоби нас бачили, щоби рекламувати якісний вітчизняний продукт».
«Також відзначу, що найкращі українські сомельє не тільки брали участь у професійній конкурсній дегустації, але і з живим зацікавленням ходили виставкою, дегустували й українські, і закордонні вина, спілкувалися з виробниками, ділилися враженнями. Тобто, Wine&Spirits Ukraine сталася не лише як виставка наших досягнень і, що, звісно, приємно – відзначенням наших успіхів, а була живою комунікацією всіх учасників ринку. Бажаю розвитку і організаторам, і нам усім – українським виноробам», - говорить представниця компанії Chateau Chizay.
Успіх провідної виноробні краю на престижному професійному форумі доводить, що якість закарпатського вина – зростає, і воно має всі підстави бути популярним не лише на внутрішньому ринку України, а і за кордоном. До слова, компанія Chateau Chizay вважає своїм обов’язком просувати в державі і в світі не винятково продукт власного виробництва, а загалом усі якісні напої під брендом «Закарпатське вино», допомагаючи, таким чином, розвитку регіону.
До теми
- Школа безпеки 2.0: другий сезон завершено — підсумки піврічного проєкту для жінок і дівчат на Закарпатті
- «STEMLab Synergy» формує майбутнє освіти прикордонних регіонів: лабораторії, тренінги та профорієнтація
- Укрзалізниця запускає "Паспорт мандрівника" - отримати штамп можна буде і в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- На Закарпатті відбувся колоритний фестиваль коломийок
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Завтра розпочинається Петрів піст: як тримати його правильно?
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Сьогодні — Свята Трійця: що варто знати про Зелені Свята
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
До цієї новини немає коментарів