На Закарпатті 476 найманих працівників запрацювали легально

Варто зазначити, що з початку року за результатами контрольно-перевірочної роботи працівниками Головного управління ДФС у Закарпатській області до Управління Держпраці у Закарпатській області скеровано матеріали перевірок 14 суб’єктів господарювання, по яких виявлено використання праці 197 працівників без укладання з ними трудових договорів.
Відтак Управлінням Держпраці 4 суб’єктам господарювання винесено постанови про накладення штрафу в сумі більше 22 млн грн, по 4 суб’єктах господарювання складено та скеровано до суду протоколи про адміністративне правопорушення, а по 8 суб’єктах внесено припис на усунення порушень трудового законодавства.
Працівники фіскальної служби Закарпаття постійно беруть учас ть у засіданнях та нарадах спільно з органами Пенсійного фонду, Держпраці, Ради профспілок, Об’єднання організацій роботодавців з питань використання праці неоформлених працівників, а також проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо переваг отримання «легальної» заробітної плати.
ДФС у Закарпатській області







До теми
- 400 млн грн інвестицій і 500 робочих місць: нове підприємство розпочало роботу на Закарпатті
- 1 млн пляшок газованих фруктових нектарів та сидрів на рік – такими є нові виробничі потужності підприємства, релокованого з Херсонщини на Закарпаття
- На Закарпатті платники податків сплатили понад 1,6 млрд грн військового збору
- Закарпатські підприємці збільшили сплату єдиного податку майже на 80 млн грн
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – понад 869 млн грн єдиного податку
- Правопорушень на 120 млн грн задокументували закарпатські митники завдяки міжнародній співпраці
- 65 млн грн втрат, неефективні управлінські рішення на 171 мільйон та інші підсумки фінансового контролю на Закарпатті
- На Закарпатті з початку року бюджети отримали понад 15,3 млн грн туристичного збору
- Закарпаття: протягом 7 місяців 2025 року податки і збори наповнили місцеві бюджети на понад 5,8 млрд гривень
- Митний аудит - в дії: за І півріччя 2025 року виявлено порушень митного законодавства на понад 4 млн. грн.
- Укрзалізниця змінює правила для окремих потягів
- До місцевих скарбниць від платників акцизного податку Закарпатської області надійшло понад 81,3 млн гривень
- Земельний податок на Закарпатті: надходження за 6 місяців майже на 20% перевищили минулорічні
- Група Tolk відстояла інтереси споживачів: нові вимоги перенесено до 2026 року
- Штрафи за невидачу фіскального чека повертаються - ДПС Закарпаття
- Податок на нерухомість: на Закарпатті вже сплачено понад 132 млн гривень
- Закарпаттяобленерго звернулось до споживачів із важливою новиною щодо сонячних електростанцій
- На Закарпатті суб’єкти господарювання з початку року зареєстрували 3664 РРО/ПРРО
- На Закарпатті платники податків сплатили майже 1 млрд 360 млн грн військового збору
- Підприємства Закарпаття збільшили сплату податку на прибуток: понад 2 млрд 488 млн грн за шість місяців 2025 року
До цієї новини немає коментарів